11. 01. 2017 15:10 | BRATISLAVA/jt

Fanúšikovia smútia. Zomrel herec zo Skrytej vášne

Sympatickému hercovi sa stala osudnou dopravná nehoda.

Skrytá vášeň
Skrytá vášeň Foto: Telemundo

Zatiaľ čo predstaviteľka Normy zo Skrytej vášne, herečka Danna García, sa v tomto období teší na príchod svojho prvého potomka, fanúšikovia obľúbenej telenovely v týchto dňoch zároveň i oplakávajú úmrtie jednej z kľúčových postáv. Vo veku 79 rokov totiž zomrel ešte na Štedrý deň (24. decembra 2016) kolumbijský herec Fernando Corredor Muñoz, ktorý tu stvárnil postavu senilného Calixta, manžela uštipačnej Raquel a adoptívneho otca krásnej Ruth.

Skrytá vášeň - Calixto (Fernando Corredor Muñoz)
Skrytá vášeň - Calixto (Fernando Corredor Muñoz) Foto: Telemundo
 

Hercovi, ktorý mal za sebou viac ako 50-ročnú hereckú kariéru a zahral si napríklad i advokáta Fuentesa v ďalšej známej telenovele La Tormenta: Pokušenie lásky, sa stalo osudným prechádzanie cez cestu - narazil doňho totiž motocyklista a Fernando, ktorý pritom utrpel ťažký úraz hlavy, musel byť následne hospitalizovaný v nemocnici v Bogote, kde podstúpil operáciu lebky. O pár dní nato ale prišla smutná správa - herec zomrel.

„Tento skvelý človek, kamarát, herec, otec, starý otec, syn, manžel je teraz s Bohom. Tá prázdnota, keď odíde váš otec, je obrovská a bolesť na duši ešte väčšia. Budem ťa milovať až do konca svojich dní," adresovala otcovi na sociálnej sieti krásne slová jeho dcéra María Angélica. Pripomeňte si herca v krátkej ukážke.

 

Skrytú vášeň opäť uvidíte v televízii Doma už od pondelka 23. januára o 16.00!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?