16. 02. 2017 13:33 | USA/ nt

Angelina Jolie je opäť zamilovaná. Do slávneho speváka a herca

Jared Leto sa mal Angeline ozvať krátko potom, ako v septembri podala žiadosť o rozvod.

Angelina Jolie je opäť zamilovaná. Do slávneho speváka a herca
Angelina Jolie je opäť zamilovaná. Do slávneho speváka a herca Foto: Profimedia.sk

V Hollywoode sa šepká o novom páriku. Rozvádzajúca sa Angelina Jolie je údajne opäť zamilovaná až po uši. Jej vyvolený má byť herec a spevák Jared Leto. A jej bývalý Brad Pitt vraj vedel, že to príde.

"Angelina myslela na Jareda roky a bol to jediný muž, ktorého sa Brad obával. Angie mala naňho vždy slabosť a keď chcela Brada nahnevať alebo podráždiť, začala pred ním hovoriť o tom, aký je Jared neskutočne talentovaný a ako sa s ním skvele spolupracuje. Dokonca mu poza Bradov chrbát raz poslala aj scenár k filmu," povedal blízky zdroj pre HollywoodLife.com.

profimedia-0296152220.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Jared Leto sa mal Angeline ozvať krátko potom, ako v septembri podala žiadosť o rozvod. Odvtedy si mali pravidelne telefonovať a vyjsť si párkrát na večeru.

Ako prvý o novom páriku informoval magazín Star. "Vždy to medzi nimi iskrilo. Teraz, keď Angie prežíva ťažké časy, je jej Jared oporou a pomáha jej vysporiadať sa s problémami. Obaja sú nekonvenční. Myslím si, že Jared je pre ňu perfektný. Ak je Angie už pripravená na novú lásku," povedal blízky zdroj.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?