17. 02. 2017 15:01 | USA/ TASR

Fotky, ktoré ešte nikto nikdy nevidel. Je na nich tehotná Marilyn Monroe

Monroe bola predtým tehotná aj v roku 1957, ale išlo o mimomaternicové tehotenstvo.

Marilyn Monroe
Marilyn Monroe Foto: Getty Images

Legendárna americká herečka Marilyn Monroe čakala v roku 1960 dieťa s francúzskym hercom Yvom Montandom. Vyplýva to zo svedectva, s ktorým sa krátko pred svojou smrťou v roku 2014 zverila jej priateľka a fotografka Frieda Hullová. Dôkazom je séria Hullovej fotografií so zrejme tehotnou Monroe, ktoré idú do dražby. FOTKY nájdete TU!

Ako napísal magazín Paris Match, Monroe a Montand v roku 1960 v Hollywoode nakrúcali film Miliardár v réžii Georgea Cukora. V čase, keď mali spolu ľúbostnú aféru, žili obaja v manželstve - Monroe so spisovateľom Arthurom Millerom, Montand s herečkou Simone Signoretovou.

Marilyn s manželom Arthurom Millerom
Marilyn s manželom Arthurom Millerom Foto: Getty Images
 

Monroe bola predtým tehotná aj v roku 1957, ale išlo o mimomaternicové tehotenstvo. Potratila počas svadobnej cesty s Millerom. Krátko po nasnímaní spomínaných fotografií v júli 1960 v New Yorku, ktoré Monroe zachytávajú s vypuklým bruškom, prišla aj o toto dieťa.

Tony Michaels, ktorý Hullovej svedectvo zverejnil, uviedol, že fotografka svoje snímky nikdy nezverejnila a prakticky do konca svojho života tajomstvo o tehotenstve Marilyn Monroe nikomu neprezradila. O tehotenstve Hullová vedela, lebo si s Monroe boli veľmi blízke, vysvetlil Michaels, ktorý dal fotografie aj do dražby.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?