17. 02. 2017 18:00 | USA/ dg

Paris Hilton je pekelne horúco. Znova sa vyzliekla donaha

Šteklivé zábery zverejnila na sociálnej sieti.

Paris Hilton
Paris Hilton Foto: Profimedia.sk

Americkej blondínke Paris Hilton (36) ťažko dať len jeden prívlastok. Rodená Newyorčanka sa stala dedičkou hotelového impéria a preslávila sa aj vďaka viacerým reality šou. V roku 2004 médiami obletela erotická nahrávka s názvom 1 Night in Paris, v ktorej kráska ukázala všetkým viac, ako mala.

V roku 2006 sa pokúšala uspieť ako speváčka, keď vydala album Paris. Vo filmovom priemysle okrem vlastného sexvidea si Paris zahrala väčšinou samu seba. Vidieť ste ju mohli aj v horore Dom voskových figurín, v ktorom si nechala tyčou preraziť hlavu.

Minulý týždeň sa objavila na newyorskom týždni módy, kde pózovala v šatách dizajnéra Christiana Cowana. Aj keď jej spoza topu vykúkali prsia, všetko, našťastie, ostalo na svojom mieste.

Paris Hilton na newyorskom týždni módy
Paris Hilton na newyorskom týždni módy Foto: Profimedia.sk
 

To sa však už nedá povedať o jej Instagramovom profile. Včera zverejnila sexy blondínka šteklivé zábery, na ktorých vidieť, že je vo svojom živle. Okrem vysokých čižiem a spodnej bielizne nemá na sebe vôbec nič. Paris sa zrejme riadi heslom, že keď nemáš čím zaujať, tak sa aspoň vyzleč.


 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?