03. 03. 2017 14:00 | KALIFORNIA/ nt

Jacksonov slávny ranč nikto nechce. Jeho cena rapídne klesla

Obrovský dom sa nachádza na viac ako 1000 hektárovom pozemku, kde mal kedysi spevák vlastnú zoo a zábavný park.

Neverland je opäť na predaj
Neverland je opäť na predaj Foto: Profimedia.sk
Neverland je opäť na predaj Neverland je opäť na predaj Neverland je opäť na predaj Neverland je opäť na predaj Neverland je opäť na predaj Neverland je opäť na predaj Neverland je opäť na predaj Neverland je opäť na predaj Neverland je opäť na predaj

Legendárny ranč speváka Michaela Jacksona Neverland je opäť na trhu, ale za oveľa nižšiu cenu a bez toho, aby sa v katastri spomínalo, že ho kedysi vlastnil Kráľ popu. Obrovský dom sa nachádza na viac ako 1000 hektárovom pozemku, kde mal kedysi spevák vlastnú zoo a zábavný park. Po tom, ako ho ale obvinili zo sexuálneho zneužívania detí, sa na ranč prestali ľudia pozerať s obdivom.

Dnes ho ponúkajú cez možnosť výroby vlastného vína, chovu koní a relax a zábavu. Panstvo ešte pred rokmi premenovali na Sycamore Valley Ranch. Naposledy ho predávali v máji 2015 za 100 miliónov dolárov, ale nepodarilo sa ho predať. Informuje agentúra Reuters.

Jackson, ktorý zomrel v roku 2009 vo veku 50 rokov na predávkovanie anestetikom Propofol, kúpil nehnuteľnosť v Los Olivos, asi 193 kilometrov severne od Los Angeles v roku 1987 za 19,5 milióna dolárov.

Ranču dal meno Neverland a inšpirovala sa príbehom Peter Pan o chlapcovi, ktorý odmietol vyrásť. Dom sa stal spevákovým útočiskom.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?