20. 03. 2017 13:40 | BRATISLAVA/ip, nb

Sexy úderka. Drobná a Švidraňová naspievali titulnú pieseň k Cuky Luky filmu

O uletený rap vpiesni sa postaral Kuko z Horkýže Slíže.

Barbora Švidraňová, Kuko a Emma Drobná
Barbora Švidraňová, Kuko a Emma Drobná Foto: Mayo Hirc

Film Cuky Luky uvidíte v kinách už o mesiac, presne 20. apríla. Exkluzívne zábery z neho však ponúka aj nový, ešte celkom horúci videoklip „Sexy“. Práve tak sa volá titulná pieseň filmu, ktorá má dnes svoju premiéru.
 
Autorom rytmickej "funkovačky" je Vrabec (Rado Orth), známy tiež ako frontman kapely Funkiez. Pesničku naspievali Barbora Švidraňová a Emma Drobná, ktoré si vo filme aj zahrali. Barbora bude vo filme stáť po boku Luky ako jedna z jej najlepších kamarátok na život a na smrrrrť a Emma stvárni veľkú fanúšičku celebritky Luky. Videoklip režíroval Dano Dangl.
 
Uletený rap o živote a o najdôležitejšom poslaní našich hlavných hrdiniek zložil a naspieval Kuko z kapely Horkýže Slíže. Chalani z kapely už s postavičkami Cuky a Luky spolupracovali aj na silvestrovskom Kredenci.
 
Videoklip je plný hviezd. Objaví sa v ňom aj česká zlatá slávica Lucie Bílá, herec a partner Zuzky Šebovej – Michal Kubovčík, dvojičky Veronika a Daniela Nízlové, Viktor Vincze, Juraj „Šoko“ Tabaček a mnohí ďalší... Toto video sa rozhodne oplatí vidieť.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?