20. 03. 2017 17:40 | USA/nb

Zayn Malik ide s kožou na trh. Toto je pravda o jeho minulosti

S čim musel spevák roky bojovať?

Zayn Malik a Gigi Hadid
Zayn Malik a Gigi Hadid Foto: instagram / Zayn

Britský spevák a bývalý člen populárnej formácie One Direction je už nejaký čas na sólovej dráhe. Kapelu, ktorá ho preslávila, opustil - a zrejme urobil dobre. Nedávno totiž vyšiel von s pravdou o tom, aké obdobie vtedy prežíval.

Zayn Malik (24), ktorý už druhý rok randí s modelkou Gigi Hadid, v autobiografii s jednoduchým názvom Zayn odkryl mnohé tajomstvá, ktoré by iní možno nechali pred verejnosťou navždy skryté. V knihe okrem iného píše, že bojoval s chorobnou úzkosťou, keďže jeho režim ako člena jednej z najpopulárnejších kapiel súčasnosti bol mimoriadne prísny.

„Každá časť môjho života bola riadená,“ priznal Zayn podľa portálu Daily Mail. To mu spôsobovalo depresívne a úzkostné stavy. Jediné, čo vtedy mohol kontrolovať, bol prísun jedla - a ten sa rozhodol protestne stopnúť. Niekedy nejedol aj týždeň vkuse. Je to šokujúce, no Zayn si časom vybudoval poruchu príjmu potravy - anorexiu.

„Tento problém sa neočakáva u mužov, ale u žien. A to je podľa mňa šialené. Ľudia sa často boja priznať, že s niečím bojujú,“ hovorí Zayn, ktorý sa pravdy nebojí a dnes je z najhoršieho vonku. Oporou je mu mama a aj krásna priateľka Gigi.


Zdroj: Instagram/zayn

Zdroj: Instagram/gigihadid

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?