18. 04. 2017 14:00 | KALIFORNIA/dg

Obnaženými telami sa to len tak hemžilo. Taký bol prvý víkend festivalu Coachella

Nechýbala speváčka Rihanna, dedička hotelového impéria Paris Hilton či jeden z najsledovanejších párov šoubiznisu speváčka Selena Gomez a raper The Weeknd.

Coachella 2017
Coachella 2017 Foto: Profimedia.sk

Na festivale Coachella sa stretlo zrejme najviac známych tvárí na metri štvorcovom. Ide o hudobný a umelecký festival, ktorý sa koná počas dvoch víkendov v meste Indio v Kalifornii.

Kto sa ho zúčastnil, určite neoľutoval. Na mieste sa to len tak hemžilo sexy telami, ktoré viac odhaľovali, ako zahaľovali. Nechýbala speváčka Rihanna, dedička hotelového impéria Paris Hilton či jeden z najsledovanejších párov šoubiznisu speváčka Selena Gomez a raper The Weeknd.

Na udalosti vystúpila speváčka Lady Gaga, ktorá všetkých šokovala svojím vystúpením. Okrem známych hitov zaspievala aj novinku The Cure. Zatiaľ sa nevie, či ide o nový singel z pripravovaného albumu. Speváčka by mala poctivo pracovať na novej doske, aj keď jej posledný štúdiový album Joanne vyšiel len v októbri minulého roku.

Zdroj: Instagram/ladygaga

Selena sa spoločnou fotkou so svojou láskou pochválila na Instagrame. Na festival prišla v modro-bielych kvetinových šatách, čím len zvýraznila jej dievčenský zjav. Dvojica si zjavne rozumie a je v tom až po uši. Fotka sa doteraz páči viac ako šesť a pol milióna ľuďom.

Zdroj: Instagram/selenagomez

Paris Hilton prišla ruka v ruke s priateľom Chrisom Zylkom. Tridsaťšesťročná podnikateľka nikoho neprekvapila a v dlhých šatách ukázala hlboký dekolt.

Zdroj: Instagram/parishilton

Žiariť jasne ako diamant? Týmto heslom sa pravdepodobne riadila 29-ročná speváčka Rihanna. Barbadoská kráska zvolila netradičný outfit, ktorý pôsobil futuristicky. Vo flitrovanom body, ktoré si dokonca natiahla aj cez hlavu, by mohla na festivale pokojne niekoho okradnúť.

Zdroj: Instagram/badgalriri

Tridsaťosemročná speváčka Nicole Scherzinger nikoho nešetrila. Bývalá členka dievčenskej skupiny Pussycat Dolls predviedla počas druhého dňa svoju sexy postavu v čiernych sieťkovaných šatách, ktoré odhalili jej dokonalé nohy.

Nicole Scherzinger
Foto: Profimedia.sk
 

Prvý víkend festivalu si nenechala ujsť ani slovenská tanečníčka Ivana Surovcová, ktorá tvorí pár s hokejistom Mariánom Gáboríkom. Kráska zvolila boho štýl a vynikla tak jej dokonalá postava.

Zdroj: Instagram/iversanns

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz