19. 04. 2017 19:27 | BRATISLAVA/TV Markíza

Slečinky s našpúlenými perami na filmovom plátne: Cuky a Luky mali premiéru

Film vraj hlavné hrdinky predstaví inak, než ich poznáme z televízie.

Premiéra filmu Cuky a Luky.
Premiéra filmu Cuky a Luky. Foto: TV Markíza

Na začiatku to bola len krátka šou v zábavnej relácii. Dnes je z toho celovečerný film. Slečinky s našpúlenými perami už z nášho vysielania dobre poznáte. Cuky a Luky však teraz už môžete vidieť aj v kinách.

Šialené kamarátky, túžiace po dokonalej kráse, ktoré milujú všetko, čo je rakúske. Cuky a Luky najprv bavili len divákov Markízy, dnes to dotiahli až na strieborné plátna.

„Začali sme ako malá skeč šou v relácii a teraz je z toho veľký kino film, čo je fantastické, takže sa je na čo tešiť," uviedol Matthias Settele, generálny riaditeľ TV Markíza.

V kine uvidíte nielen hercov - profesionálov, ale aj osobnosti z našej obrazovky, ktoré si z veľkej časti zahrali samých seba. Za celovečernou komédiou stojí producent Dano Dangl. Film vraj hlavné hrdinky predstaví inak, než ich poznáme z televízie. Cuky a Luky si však jednoznačne obľúbil.

„Najradšej mám to, že je to ženská komediálna dvojica, čo je nevídané, si myslím v európskych, celosvetových formátoch. Je výborné, že dievčatá sa našli v tomto a bolo cťou mi robiť tento film," uviedol Dangl.

Vo filme sa ukážu aj hviezdy ako Lukáš Latinák, Diana Mórová, či komička Evelyn. K scenáru prispeli aj Zuzka Šebová a Peťa Polnišová, režisérom bol český filmár Karel Janák.

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?