20. 04. 2017 14:35 | BRATISLAVA/dg

Za úplatky odsúdeného kardiochirurga Fischera zvolili za najväčšieho fešáka Jozefovskej párty

Na oslave nechýbal Palo Drapák s manželkou Janette, Silvia Šuvadová či manželia Grúňovci.

Andrea Tatarková a Viliam Fischer na Jozefovskej párty
Andrea Tatarková a Viliam Fischer na Jozefovskej párty Foto: Profimedia.sk

Aj tento rok usporiadal Jozef Oklamčák svoju tradičnú Jozefovskú párty. Odborník na ženskú krásu a zakladateľ súťaže krásy Miss Slovensko oslávil meniny v spoločnosti mnohých známych tvárí. Nechýbal Paľo Drapák s manželkou Janette, Silvia Šuvadová či manželia Grúňovci.

Počas večera sa zvolila najkrajšia žena. Titul Lady Jozefovskej Párty 2017 získala bývalá vicemiss roku 1991 Andrea Tatarková. Za úplatky odsúdený kardiochirurg Viliam Fischer si po dlhšom čase vyslúžil uznanie a z oslavy odišiel s titulom Mister Jozefovskej Párty. Minulý rok ho získal veľvyslanec Čínskej ľudovej republiky v Slovenskej republike J. E. pán Lin Lin.

Ocenený Viliam Fischer
Foto: Profimedia.sk
 

Jozef Oklamčák prišiel vo veľkom štýle. Od hlavy až po päty prišiel v červenej farbe, v ktorej pripomínal toreadora. Zachránila to čierna košeľa, ktorá mu vykúkala spod saka.

Jozef Oklamčák
Foto: Profimedia.sk
 

Silvia Šuvadová zasa pútala pozornosť svojou postavou. Aj keď slovenská herečka, ktorá sa za veľkou mlákou venuje spiritualizmu, nikdy nemala problém s kilami navyše, na akcii vyzerala veľmi vychudnuto.

Silvia Šuvadová
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?