20. 04. 2017 16:15 | USA/dg

Kim Kardashian v dokonalej forme. Takáto štíhla ešte nebola

Jej mladšia sestra Khloe je na ňu hrdá.

Kim Kardashian na premiére filmu The Promise v Hollywoode
Kim Kardashian na premiére filmu The Promise v Hollywoode Foto: Profimedia.sk

Kim Kardashian zverejnila v stredu na sociálnej sieti odkaz, ktorý mal byť zrejme pôvodne vtipom, no následne ho musela vymazať. Na 36-ročnú reality hviezdu sa zvalila ostrá vlna kritiky, keď sa vyjadrila, že vďaka chrípke možno schudnúť nadbytočné kilogramy.

„Chrípka môže byť úžasná diéta. Som taká šťastná, že prišla práve v čase Met,“ napísala na Twitteri (Met – Met Gala, pozn. red.). Podľa popisu sa zbavila takmer troch kíl. Kim si však asi neuvedomila, že niektoré typy tohto vírusového ochorenia môžu spôsobiť dokonca aj smrť.

„Čiže kľúč k tomu, ako sa stať chudým, je hladovka, aha, chápem,“ napísal fanúšik známej Američanky pod jej príspevok. Ďalší chcel, aby s tým prestala, pretože choroba nie je cesta, ako byť štíhlym.

Aj keď jej pôvodným zámerom zjavne nebolo nikoho pobúriť, členka klanu Kardashian sa očividne nevie dočkať udalosti Met Gala, kde sa každoročne stretnú najväčšie hviezdy svetového šoubiznisu v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku.

Jej mladšia sestra Khloe zverejnila na Instagrame Kiminu fotku. Podľa jej slov ju považuje za svoj vzor. Kim na nej vyzerá mimoriadne štíhlo. Aj napriek jej povestným bokom a veľkému zadku ukázala dokonalé brucho. „Ak toto nie je motivácia, potom neviem čo. Keeks, vyzeráš naozaj úžasne!!!“ napísala 32-ročná Khloe.

Zdroj: Instagram/khloekardashian

Zdroj: Instagram/britishvogue

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?