21. 04. 2017 11:35 | TALIANSKO/ nt

Prekrásnu finalistku miss polial expriateľ kyselinou. Prvýkrát ukázala znetvorenú tvár

Dnes sa 27-ročná Gessica pomaly zotavuje zo zranení, zatiaľ čo jej bývalý priateľ čaká na súdne pojednávanie.

Gessica Notaro
Gessica Notaro Foto: Instagram/ gessica notaro

Talianska kráska Gessica Notaro ukázala znetvorenú tvár prvýkrát po brutálnom útoku kyselinou. Začiatkom tohto roka na ňu vylial fľašu kyseliny jej bývalý priateľ Jorge Edson Tavares. Bývalá finalistka súťaže krásy a pracovníčka akvária strávila dva mesiace v nemocnici.

Gessica s bývalým priateľom
Gessica s bývalým priateľom Foto: Instagram/ gessica notaro
 

„Keď mi kyselina rozožierala tvár, kľačala som na kolenách a modlila sa k Bohu, nech si vezme moju krásu, ale nech mi nechá moje oči,“ povedala Gessica v televíznej šou Maurizia Constanza. „Všetky peniaze míňam na lieky. Každú pol hodinu si dávam očné kvapky a neustále musím hydratovať pokožku. Nemôžem pracovať, pretože nemôžem prísť do styku s vodou,“ dodala.

Gessica Notaro
Foto: Profimedia.sk
 

Dnes sa 27-ročná Gessica pomaly zotavuje zo zranení, zatiaľ čo jej expriateľ čaká na súdne pojednávanie.

„Zdvihol ruku, aby sa uistil, že úplne vyprázdnil fľašu a neostala v nej ani kvapka. Moja tvár horela a okamžite som prestala vidieť,“ opísala chvíle hrôzy.

Napriek všetkému zlému, čo sa mladému dievčaťu stalo, hľadí na svoju budúcnosť optimisticky, aj keď vie, že už nikdy nebude vyzerať tak ako predtým.

Gessica Notaro
Foto: Profimedia.sk
 

„Moja tvár je zničená, ale črty mi zostali. Ústa mám neporušené, aj nos. Stále si hovorím, že na jedno oko som mohla oslepnúť, ale vidím. Najdôležitejšia vec, ktorú som si vtedy v noci uvedomila, je, že môj hlas ostal neporušený,“ dodala.

Netúži po pomste bývalému priateľovi, len dúfa, že si uvedomí následok svojho otrasného činu. „Len chcem, aby videl, čo mi urobil,“ povedala Gessica.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?