17. 05. 2017 12:10 | NASHVILLE/ nt

Taylor Swift nevidel nikto niekoľko mesiacov. Našli ju strapatú a neupravenú

Dvadsaťsedemročná kráska sa zámerne vyhýbala svetlám kamier, odkedy sa v septembri rozišla s hercom Tomom Hiddlestonom.

Taylor Swift
Taylor Swift Foto: instagram @taylorswift

Americká speváčka Taylor Swift stihla minulý rok prejsť dvomi rozchodmi so známymi mužmi. Potom sa stiahla do úzadia a už niekoľko mesiacov ju nikto poriadne nevidel. Ako dôvod izolácie uviedla prácu na šiestom albume. Až teraz sa speváčku podarilo zachytiť bulvárnym fotografom, keď prišla navštíviť mamu Andreu na Deň matiek v rodnom Nashville.

profimedia-0332414401.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Odfotili ju, ako vchádza do domu v šortkách a bledom tope s neupravenými strapatými vlasmi. Po niekoľkých hodinách sa prezliekla, z domu vyšla v pásikovanom tope a vlasy mala v cope. Nasadla do auta, ktoré ju odviezlo na letisko, kde už na speváčku čakalo súkromné lietadlo.

profimedia-0332414286.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Dvadsaťsedemročná kráska sa zámerne vyhýbala svetlám kamier, odkedy sa v septembri rozišla s hercom Tomom Hiddlestonom. Neabsolvovala žiadne rozhovory ani koncerty.

Speváčka randí s 26-ročným hercom Joeom Alwynom.
Speváčka randí s 26-ročným hercom Joeom Alwynom. Foto: Profimedia.sk
 

Denník The Sun najnovšie informuje o tom, že speváčka randí s 26-ročným hercom Joeom Alwynom. Zdá sa, že Taylor má slabosť na Britov, pretože aj jej predchádzajúci partneri Harry Styles, Tom Hiddlestone a Calvin Harris pochádzajú z Britských ostrovov.

O Joeovi vie aj najbližšia rodina už niekoľko mesiacov. Speváčka si má na severe Londýna prenajímať byt, kde sa stretáva so svojím partnerom.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?