18. 06. 2017 09:05 | USA/dg, zv

Beyoncé porodila dvojičky. Potvrdil to speváčkin otec roztomilou fotkou

Päťročná Blue Ivy sa dočkala vytúžených súrodencov.

Beyoncé na fotke, ktorou oznámila, že čaká dvojičky
Beyoncé na fotke, ktorou oznámila, že čaká dvojičky Foto: Instagram/beyonce

Dočkali sme sa. Beyoncé porodila dlho očakávané dvojičky. Bezprostredne však neboli známe žiadne ďalšie detaily, uvádza agentúra DPA.

Otec speváčky Mathew Knowles naznačil na sociálnych sieťach, že porodila dvojičky. "Konečne sú tu," napísal v príspevku. Zástupcovia páru však stále nepotvrdili, či ide o chlapca a dievča.

Zdroj: Twitter/MathewKnowles

Mnoho fanúšikov dokonca otcovi speváčky odmietlo uveriť a počkajú si na oficiálne vyjadrenie páru. Dokonca otca kritizovali za to, že informáciu uverejnil, mal to vraj nechať na rodičov.

Avšak podľa modrých a ružových darčekov, ktoré jej nosia priatelia, by mohlo skutočne ísť o chlapca a dievčatko. K päťročnej dcére Blue Ivy tak s najvyššou pravdepodobnosťou pribudli ďalšie dve ratolesti. Druhé tehotenstvo bolo podľa zdrojov pre speváčku vytúženým.

Portály People a US Weekly už vyhlásili, že na svete sú chlapček a dievčatko s priezviskom Carter, ktoré patrí ich slávnemu otcovi. Prezradil to zdroj blízky páru, čo potvrdzujú aj zábery paparazzov, na ktorých je návštevníčka nemocnice, v ktorej bola Beyoncé hospitalizovaná, s balónikmi v ružovej a modrej farbe.

Darčeky pre Beyoncé
Foto: Profimedia.sk
 

Tridsaťpäťročná spevácka diva potešila fanúšikov 1. februára, keď prostredníctvom Instagramu oznámila, že je v požehnanom stave. Dokonca dvakrát. V priebehu ôsmich hodín mala fotka viac ako 6,3 milióna lajkov, čím zlomila svetový rekord. Doteraz sa fotka páči takmer dvojnásobku. Záber, na ktorom si speváčka drží bruško, získalo viac ako 11 miliónov lajkov. "Boli sme dvojnásobne požehnaní. Sme nesmierne vďační, že sa naša rodina rozrastie o ďalších dvoch členov," napísala interpretka už skôr na fotke s tehotenským bruškom.

Zdroj: Instagram/beyonce

S manželom, raperom JAY Z (47), za ktorého sa vydala 4. apríla 2008 bez prítomnosti novinárov a v tichosti, sa už tešia z dcéry Blue Ivy (v preklade modrý brečtan, pozn. red.). Hovorí sa, že prvé dieťa počali na chorvátskom ostrove Hvar, kde prominentná dvojica zvykne tráviť dovolenku. Na ostrove rastie modrý brečtan, po ktorom pomenovali ich prvorodenú dcérku.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?