19. 05. 2017 09:15 | USA/dg

Katy Perry šokovala fotkou. Preboha, čo to má v ústach?

Americká speváčka zverejnila obal najnovšieho štúdiového albumu.

Katy Perry vo videoklipe Bon Appétit
Katy Perry vo videoklipe Bon Appétit Foto: Youtube/KatyPerryVEVO

Len pred pár dňami vydala Katy Perry videoklip k druhému singlu z pripravovaného albumu Witness, Bon Appétit. Vo videu najprv 32-ročnú americkú speváčku „vymiesia“ v múke, potom jej telo posypú zeleninou a ďalšími ingredienciami a následne ju varia v horúcom hrnci. Nakoniec ju naservírujú na stôl.

Portál Breatheheavy zverejnil na Instagrame obal jej najnovšej nahrávky ešte predtým, ako tak urobila samotná speváčka. Katy si rukami zakrýva oči, zatiaľ čo v ústach s krvavočerveným rúžom má ľudské oko.

Zdroj: Instagram/breatheheavycom

Zdá sa, že speváčka po rozchode s hercom Orlandom Bloomom začína novú éru. Najprv si vlasy skrátila a prefarbila na blond. Ako priznala u moderátorky Ellen DeGeneres v jej šou, prehnala to farbením a vlasy si tak musela ostrihať úplne nakrátko.

Na piatom štúdiovom albume Witness, ktorý vyjde už 9. júna, podľa jej slov pracovala od júla minulého roka. Napísala viac než 40 pesničiek a 15 z nich sa objaví práve na najnovšej doske. Speváčka ohlásila aj svetové turné, zatiaľ však oznámila len termíny v Spojených štátoch, európski fanúšikovia si budú musieť ešte chvíľu počkať.

Zdroj: YouTube/TheEllenShow

Po singli Chained to the Rhythm a Bon Appétit zverejnila Katy tretí singel s názvom Swish Swish, na ktorého spolupráci sa podieľala raperka Nicki Minaj. Ktovie, či aj on dostane obscénny vizuál.


Zdroj: YouTube/KatyPerryVEVO

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?