19. 05. 2017 14:15 | CANNES/dg

Obscénnosť bokom. Rihanna na festivale v Cannes všetkým vytrela zrak

Dvadsaťdeväťročná barbadoská kráska vyzerala v čiernej tylovej róbe dokonale.

Rihanna
Rihanna Foto: Instagram/badgalriri

V stredu sa v Cannes začal jubilejný 70. ročník medzinárodného festivalu, ktorého otvorenie si nenechalo ujsť hneď niekoľko známych tvárí. Nechýbala herečka Uma Thurman či Susan Sarandon ani svetové modelky Emily Ratajkowski a Bella Hadid.

Práve spomínaná Susan Sarandon dokázala, že aj v sedemdesiatke vie zatieniť aj mladšie kolegyne a na seba si neváha dať outfit, na ktorý sa jej rovesníčky už neodvážia. V šatách ukázala plný dekolt, ktorý neušiel zrejme žiadnemu fotografovi. Bella Hadid sa zasa celý čas musela sústrediť na to, aby nič neodhalila, keďže zvolila šaty s vysokým rozparkom.

Speváčka Rihanna, ktorá zvykne väčšinou viac ukázať ako schovať, tentoraz všetkým vytrela zrak. Vo štvrtok prišla na festival v čiernej tylovej róbe z dielne Ralph & Russo. Dvadsaťdeväťročná barbadoská kráska vyzerala dokonale.

Zdroj: Instagram/badgalriri

Zdroj: Instagram/badgalriri

Zdroj: Instagram/badgalriri

Zaujímavý pohľad sa naskytol aj na šperky, ktoré speváčka v ten večer zdobili jej telo. Rihanna mala na sebe luxusné kúsky švajčiarskej značky od dizajnérky Caroline Scheufele. Spoluprácu oznámila ešte v apríli na Instagrame.

Zdroj: Instagram/badgalriri

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?