16. 06. 2017 12:20 | USA/ nt

Miley Cyrus otvorene: Nikto nefajčil toľko trávy ako ja!

Speváčka priznala, že je už čistá a že predtým mávala nočné mory.

Miley Cyrus otvorene: Nikto nefajčil toľko trávy ako ja!
Miley Cyrus otvorene: Nikto nefajčil toľko trávy ako ja! Foto: Profimedia.sk

O Miley Cyrus sa nikdy viac nepísalo ako počas jej extrémne búrlivého a rebelského obdobia. Mladá speváčka našla opäť šťastie po boku herca Liama Hemswortha a odvtedy sa akosi upokojila. To, že si dopraje marihuanové cigarety ani netajila. Koľkokrát si ich zapálila priamo na pódiu počas koncertu a selfie s jointom bolo na jej Instagrame tiež neúrekom.

Miley sa marihuany úplne vzdala pred pár mesiacmi. Otvorene prehovorila o svojom divokom období v šou Jimmyho Fallona. K tomuto rozhodnutiu pristúpila po tom, ako už začala trpieť nočnými morami.

Pod vplyvom marihuany nechcela pracovať na šiestom štúdiovom albume. "Tento album bol v tom momente tým najdôležitejším, aký som kedy robila. Chcela som mať úplne čistú hlavu," povedala speváčka, ktorá už z hudobnej novinky vydala dva single Malibu a Inspired. Poznamenala, že ide o najcitlivejšie piesne, aké kedy zložila.

"Nikto ešte nezomrel z užívania marihuany, ale nikto nikdy nefajčil toľko trávy ako ja," tvrdí Miley.

"Je to zvláštne, ako som do tejto šou prišla predtým oblečená. Ako zajac či mačka. A prečo? Lebo som bola sfajčená," priznala speváčka.

Minulý mesiac povedala speváčka v rozhovore pre Billboard, že zmena životného štýlu výrazne ovplynila spôsob, akým začala vnímať spoločnosť, ktorou sa obklopila.

"Rada sa obklopím ľuďmi, ktorí ma nejako ženú dopredu. Chcú aby som sa vyvíjala, zlepšovala a otvorila. A všimla som si, že to nie sú ľudia, ktorí sú sfajčení. Preto chcem byť čistá, v skvelej forme, pretože teraz presne viem, kde chcem byť," dodala Miley.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?