17. 07. 2017 15:00 | USA/ nt

Najsexy kriminálnik opäť ponížil manželku. Znovu ho prichytili s milionárkou v náručí

V najhoršom stála pri ňom, on ju vymenil za milionárku.

Najsexy kriminálnik opäť ponížil manželku. Znovu ho prichytili s milionárkou v náručí
Najsexy kriminálnik opäť ponížil manželku. Znovu ho prichytili s milionárkou v náručí Foto: Profimedia.sk

Najskôr ich nafotili pri intímnostiach na luxusnej jachte na dovolenke, čo vyvolalo obrovský rozruch. Model a bývalý kriminálnik Jeremy Meeks je totiž ženatý a s manželkou Melissou má syna Jeremy Jr. (7). Ale kým oni boli doma v Amerike, pekný model si vychutnával spoločnosť bohatej dedičky slávneho majiteľa Topshopu Chloe Green.

profimedia-0341988663.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

profimedia-0342125719.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Po tom, ako médiá zverejnili inkriminované fotografie, Melissa plánovala podať žiadosť o rozvod. Jeremy sa síce vrátil domov z Turecka, ale s manželkou sa rozišiel a teraz sa všade ukazuje ruka v ruke s 26-ročnou Chloe. Dokonca už podal aj žiadosť o odlúčenie a ako dôvod uviedol neprekonateľné rozdiely.

profimedia-0342124857.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Dvojicu zachytili vo fast foode, na druhý deň na romantickej večeri v talianskej reštaurácii v Beverly Hills. Jeremy a Chloe oddychovali aj pri bazéne a odskočili si aj na párty do nemeckého Dortmundu.

profimedia-0342124705.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Ohrdnutá Melissa, ktorá stála pri Jeremym aj v tom najhoršom období, kedy sedel za lúpežné prepadnutia vo väzení, pridala nedávno na Instagram záhadný odkaz: "Radšej dostať facku pravdy, ako byť bozkávaná s klamstvom."


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz