03. 08. 2017 11:00 | USA/ nt

Raper Kanye West má strach z videa, ktoré by zničilo jeho kariéru a manželstvo s Kim

Na záberoch sa priznáva k užívaniu drog a je zachytený aj pri jeho záchvatoch.

Raper Kanye West má strach z videa, ktoré by zničilo jeho kariéru a manželstvo s Kim
Raper Kanye West má strach z videa, ktoré by zničilo jeho kariéru a manželstvo s Kim Foto: Profimedia.sk

Portál RadarOnline.com píše, že žaloba, ktorú podal raper Kanye West na poisťovňu, ktorá mala na starosti jeho turné, sa môže zmeniť na peklo. Existuje totiž video, na ktorom je raper zachytený počas jeho psychického zrútenia. Po ňom skončil v novembri minulého roka na psychiatrii. Raper sa bojí, aby zábery neunikli do médií, pretože by to zničilo jeho kariéru aj manželstvo s Kim Kardashian.

Zábery sú súčasťou nakrúcania koncertného turné a zachytávajú aj zákulisie. Nakrútených je viac ako 20 hodín. "Môžete na nich vidieť postupné zhoršovanie stavu až po úplné zrútenie," povedal blízky zdroj magazínu In Touch.

Redaktori portálu RadarOnline video videli a tvrdia, že na nich raper hovorí: "To je všetko z toho, že som prestal s drogami, zlé drogy." Spomínať má aj lieky na predpis.

Zábery zachytávajú aj raperove niekoľkodňové záchvaty. Bol násilný, divoký a nemohol spať. Raper je teraz nervózny, pretože video je dôležitým dôkazom v spore s poisťovňou. Wesr tvrdí, že poisťovňa odmietla zaplatiť svoje pohľadávky, ktoré vyplynuli zo zrušeného koncertného turné v Sain Pablo. Chce od nej 10 miliónov dolárov.

Problémom v procese tiež bude to, že raper sa priznal k užívaniu tekutej marihuany a lieku na predpis Percocet.

Potom, ako sa West zrútil, skončil na klinike v Malibu. Lekár mu odporučil šesť mesiacov odpočinku a tiež mu nariadil, aby neopustil tichomorské časové pásmo. Mal tiež podstúpiť rozsiahlu a priebežnú liečbu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?