Správy z vášho kraja:
09. 08. 2017 06:00 | BRATISLAVA/mg

Drsný ortieľ pre Danielu Hantuchovú: Tohto sa musí zbaviť

Pôvabná tenistka sa v Ríme učí prvé tanečné kroky.

Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová Foto: Instagram/danielahantuchovaofficial

Tenistka Daniela Hantuchová bude jednou z hviezd pripravovanej tanečnej šou Let's Dance. Prvé tanečné kroky už začala nacvičovať v talianskom Ríme. Aj napriek tomu, že je podľa vlastných slov tanečným polenom, má výbornú tanečnú pamäť. Jej veľkým plusom je aj kondička, z ktorej nevyšla ani po ukončení profesionálnej tenisovej kariéry.

Tenis sa však od tanca diametrálne líši. Daniela je navyknutá byť celý život v teniskách, teraz sa bude musieť zžiť s tanečnými topánkami na vyššom podpätku. „Najťažšie bude pre ňu odučiť sa návyky, aké mala pri hraní tenisu. Celý život sa učila, že má mať špičky k sebe a pri tanci je to presne naopak,“ prezradil zdroj zo štábu.

Daniela nemala pred Let's Dance žiadne tanečné skúsenosti, preto je televíznou šou pre ňu skutočnou výzvou. Je pripravená húževnato trénovať celé dni. Vďaka tenisu je zvyknutá na vysoké horúčavy, keďže hrávala na priamom slnku aj niekoľko hodín. Preto jej nerobí problém trénovať aj pri teplotách, pri ktorých ostatní pomaly odpadávajú.

Ako správna milovníčka módy sa už nevie dočkať krásnych šiat, ktoré bude pre Let's Dance pripravovať módny návrhár Fero Mikloško. A keďže tenis je individuálny šport, je veľmi rada, že bude môcť spoznať nových parťákov a kolegov.

„Vedeli sme, že Daniela sa bude počas letných dní zdržiavať v zahraničí, a preto sme jej tréningový plán a aj ďalšie záležitosti súvisiace s účinkovaním v šou prispôsobili tejto okolnosti. Pre všetkých zainteresovaných to bolo príjemné oživenie príprav na šou,“ uviedol Michal Borec, riaditeľ marketingu a PR televízie.

Zdroj: Instagram/danielahantuchovaofficial

Danielu Hantuchovú uvidíte už čoskoro v Let's Dance na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?