10. 08. 2017 09:42 | BRATISLAVA/ Teleráno

Krásna Slovenka sa stala tvárou svetoznámej značky vďaka jednému lajku na Instagrame

Miška sa objavila už v dvoch kampaniach značky Guess.

Krásna Slovenka sa vďaka jednému lajku stala tvárou svetovej značky
Krásna Slovenka sa vďaka jednému lajku stala tvárou svetovej značky Foto: TVNOVINY.sk

Miška Karaková (23) už chcela zavesiť modeling na klinec, keď sa stalo niečo nečakané. Keď sa prechádzala po Miláne, zaujal ju krásny billboard značky Guess, ktorá sa jej vždy páčila, pretože v jej kampaniach sú modelky, ktoré sú ženské, majú prsia a boky.

Miška lajkla niektoré fotky na Instagrame Guessu a asi o desať minút dostala lajky na svoje fotky. Do správy sa jej ozval samotný zakladateľ značky. Mladučkej modelke sa nechcelo veriť, že by to bol skutočne on. Pozval ju však do Florencie, kde sa stretli a povedal jej, že by veľmi chcel, aby sa stala tvárou kampane na šperky a hodinky od Guess. Dnes má za sebou dve kampane.

"Modeling je pre mňa veľká výzva v živote a tí, ktorí ma poznajú, vedia, o čom hovorím. Nikdy som nechcela byť modelkou. Neinklinovala som k tomu ani ako malé dieťa, že by som bola taká tá princeznička. Ale keď som mala 13 rokov, ocino mi nechal nafotiť také fotky. Po tom som túžila, vidieť sa tak, inak. Vtedy mi fotograf povedal, že som fotogenická a mám niečo v sebe," povedala Miška, ktorá ale dodala, že vtedy jej to bolo jedno.

V 15 rokoch šla na casting, kde ju vzala jedna kamarátka. Tam sa stretla s modelingovým svetom prvýkrát. To boli Miškine začiatky, ale nikdy nemala šťastie na správnu agentúru a manažment. "Mala som aj zlé skúsenosti. Takto, modeling som brala ako príležitosť na cestovanie. Inak by som si to asi nemohla dovoliť. Bola som na takých miestach, na ktoré by som ani nepomyslela. Bola som na Kube, v Miláne a v rôznych krásnych krajinách," prezradila Michaela.

Aké mala s agentúrami zlé skúsenosti? "Nikdy som nebola vychrtlá a ani na to nemám genetiku. Som žena, som ženská a mám sa rada taká, aká som. Veľakrát som sa stretla s tým, že mi povedali, že musím schudnúť. Napríklad v Miláne je ten trh taký, že tie baby sú neskutočne chudé. Ja som tam bola sama a mala som také pocity, že kde to preboha som. Chudla som, celý mesiac som jedla len jablká a bola som vychrtlá. Vtedy mi vnútro začalo hovoriť, že asi je niečo zle. Cestovala som, videla som a povedala som si, že ja už nič nemusím," povedala modelka.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?