11. 08. 2017 13:00 | BUDAPEŠŤ/dg

P!nk predviedla v Budapešti dokonalú šou. Na konci všetkým vyrazila dych

Nadšení diváci na tento zážitok tak skoro nezabudnú.

P!nk predviedla v Budapešti dokonalú šou
P!nk predviedla v Budapešti dokonalú šou Foto: Profimedia.sk
P!nk predviedla v Budapešti dokonalú šou
P!nk predviedla v Budapešti dokonalú šou
P!nk predviedla v Budapešti dokonalú šou

Dokonalá šou, ktorá sa len tak často nevidí. Aj tak by sme mohli označiť stredajšie vystúpenie speváčky P!nk, ktorá odohrala koncert na jednom z najuznávanejších európskych festivalov na Ostrove slobody v susednom Maďarsku.

Tridsaťsedemročná Američanka predviedla počas 90 minút nablýskanú šou, ktorú odštartovala skladbou Get the Party Started z druhého štúdiového albumu Missundaztood. Nechýbali najväčšie hity ako Just Like a Pill, Funhouse, Raise Your Glass, Just Like Fire či balada Try.

Počas celého koncertu sršala ľudskosťou, komunikovala s publikom, dokonca v prvých radoch rozdávala podpisy a neváhala ani urobiť si s fanúšikmi selfie. Tí najskalnejší fanúšikovia aj napriek hodinám stráveným pod pódiom na tento zážitok tak skoro rozhodne nezabudnú.

Na konci prišiel očakávaný prídavok v podobe megahitu So What. P!nk predviedla svoje gymnastické schopnosti a aj keď sme na jej koncertoch zvyknutí na akrobatické kúsky, v otvorenom priestore išlo o premiéru.

 

Zdroj: Facebook/SzigetFestival

Zdroj: Facebook/SzigetFestival

Matka dvoch detí vydala hneď vo štvrtok nový singel What About Us a oznámila aj vydanie albumu Beautiful Trauma, ktorého sa fanúšikovia dočkajú už 13. októbra. Obsahovať by mal 13 skladieb. Niet pochýb, že z novinky sa stane hit hneď na prvé počutie.

Zdroj: YouTube/PinkVEVO

Zdroj: Instagram/pink

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?