11. 08. 2017 12:35 | USA/nb

Randil so Selenou Gomez. Prehovoril o tom, aké drsné to bolo naozaj

Nie je mu čo závidieť.

Selena Gomez
Selena Gomez Foto: Instagram/selenagomez

Medzitým, ako speváčka Selena Gomez chodila s Justinom Bieberom a neskôr s The Weekndom, bola chvíľu oficiálne nezadaná. Ani v tomto období však nebola úplne sama. V roku 2015, keď spolupracovala na novom singli s hudobníkom Zeddom, bolo medzi nimi viac, než len kolegiálny vzťah.

Špekulácie o tom, že pár je spolu, sa vynorili po tom, akoo Selena zverejnila fotku s textom, že jej chýba:


Aj Zedd sa pochválil fotkou, ktorá vznikla počas spoločnej internetovej komunikácie so speváčkou:Selena sa v jednom rozhovore stručne vyjadrila, ako to so Zeddom bolo. "Zbožňujem ho a áno, niečo medzi nami bolo - a bolo to pekné."  Idylka to však bola asi len na fotkách. Zedd sa pre médiá vyjadril, aké ťažké preňho bolo, že kvôli Selene prišiel o súkromie.

"Novinári volali mojim rodičom, snažili sa nabúrať do mobilov mojich kamošov. Tušil som, že to nebude jednoduché, keďže Selena je jednou z najpopulárnejších ľudí sveta, ktorá plní bulvár. Ale netušil som, ako zásadne mi to zmení život," povedal nedávno Zedd pre magazín Marie Claire.

Dnes sa hudobník už k súkromiu nevyjadruje a prísne si ho stráži. Selena od januára tohto roku tvorí pár s The Weekndom a ani jednému nevadí, že ich prepierajú médiá.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?