12. 08. 2017 12:30 | BRATISLAVA/nb

Problém s Kim Kardashian: Známa herečka ju fakt "nemusí"

Nepáči sa jej, že Kim zverejňuje svoje nahé fotky a má zlý vplyv na ženy.

Kim Kadrashian je tŕňom v oku Chloë Grace Moretz
Kim Kadrashian je tŕňom v oku Chloë Grace Moretz Foto: chloegmoretz Instagram/kimkardashian

Mladú herečku Chloë Grace Moretz môžete poznať z hororu Carrie alebo z filmu Zostaň so mnou. Má len 20 rokov, no už má jasno v tom, čo znamená byť ženou. A rovnako aj v tom, čo sa jej na svete šoubiznisu nepáči. Alebo skôr kto. Tŕňom v oku je pre ňu Kim Kardashian.

Brunetku americko-arménskeho pôvodu mnohí milujú aj neznášajú. Chloë sa už minulý rok vyjadrila na sociálnej sieti priamo pod provokatívnou fotkou Kim. Jej slová boli ostré, no podľa mnohých pravdivé. Komentár si totiž vyslúžil tisíce lajkov.

"Úprimne dúfam, že si raz uvedomíš, aké dôležité je vytváranie skutočných hodnôt. Ženy môžu ponúknuť viac než len toto," okomentovala Moretz fotku úplne nahej Kim, ktorej intímne partie zakrývali len čierne obdĺžniky.

Reakcia mladej herečky na príspevok Kim Kardashian si vyslúžila tisícky 'lajkov'
Reakcia mladej herečky na príspevok Kim Kardashian si vyslúžila tisícky 'lajkov' Foto: Twitter/chloegmoretz
 

Reakcia na seba nenechala dlho čakať. "Všetci privítajme na Twitteri Chloë Grace Moretz, keďže nik vlastne nevie, kto to je," napísala uštipačne Kim. Nebolo to prvýkrát, čo sa do nej niekto "obul" pre veľké množstvo nahých fotiek, ktorými zásobuje svet. Tento incident sa stal už minulý rok.

Chloë sa v nedávnom rozhovore vrátila späť k téme. "Je smutné, ako Kim zareagovala. Nenávisť žien voči ženám je všade."  Tiež sa zdôverila, že okrem sexizmu v Hollywoode, ktorý nahými fotkami podporuje aj sama Kim, sa jej nepáči ani diskriminácia žien. Štíhla herečka sa stretla s drsnou kritikou na svoju postavu.

"Keď som mala 15, nakrúcala som film a s mojím 20-ročným kolegom sme hrali pár. Povedal, že v skutočnosti by so mnou nikdy nechodil, lebo som podľa neho príliš tučná. Rozplakal ma," priznala Chloë, no jeho identitu neodhalila. Je teda jasné, prečo je taká citlivá na niektoré témy a nebojí sa prejaviť svoj názor verejne.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?