13. 08. 2017 12:06 | PRAHA/TASR

Zomrel hudobník Ivo Pavlík, manžel Heidi Janků

Potvrdila to v nedeľu samotná Heidi Janků s tým, že jej manžel dostal infarkt.

Heidi Janků a Ivo Pavlík.
Heidi Janků a Ivo Pavlík. Foto: Profimedia.sk

Český hudobník Ivo Pavlík, manžel speváčky Heidi Janků a prvý manžel nedávno zosnulej Věry Špinarovej, zomrel v sobotu vo veku 84 rokov. Potvrdila to v nedeľu samotná Heidi Janků s tým, že jej manžel dostal infarkt, informovali spravodajské portály iDnes.cz a Blesk.cz.

"S hlbokým zármutkom a nesmiernou bolesťou v srdci vám musím oznámiť, že ma navždy opustil najlepší muž môjho života Ivo Pavlík," napísala speváčka na svojej stránke na sociálnej sieti. "Ak ste ho poznali a mali ste ho radi, venujte mu, prosím, tichú spomienku. Ďakujem. Heidi," dodala.

profimedia-0344310093.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Ivo Pavlík bol známy hudobný skladateľ, ako aj klávesista a klarinetista. Spolu s bývalou manželkou, speváčkou Věrou Špinarovou, ktorá zomrela koncom marca na zastavenie srdca vo veku 65 rokov a ktorej úmrtie ním podľa českých médií otriaslo, mal syna Adama.

Heidi Janků (54) v nedávnom rozhovore pre iDNES.cz povedala, že so Špinarovu boli vždy kamarátkami. "Nebola som príčinou rozchodu Věry a Ivoša," zdôraznil s tým, že sa dali dokopy až po ich rozchode a dobre spolu vychádzali.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?