16. 08. 2017 15:25 | MOSKVA/zv

Ruská Barbie a jej nechutne luxusná svadba. Už len z ceny prsteňa vás zabolia oči

Prsteň, ktorý jej zdobí ruku, stál približne deväť miliónov eur.

Ksenia Tsaritsina
Ksenia Tsaritsina Foto: Instagram/ksenia_tsaritsina

Ruský oligarcha Aleksej Šapovalov (41) a modelka Ksenija Caricyna (27), ktorá vzhľadom pripomína bábiku Barbie, si povedali áno v Moskve. Ich deň D bol plný prepychu, ktorý si ani nedokážeme reálne predstaviť.

Ksenia je žena, ktorú na ulici neprehliadnete. Pozornosť púta plastickými zákrokmi. Zväčšené má prsia a pery, napichanú minimálne tvár a nedali by sme ruku do ohňa, či jej aj nevytiahli rebrá, aby mala dokonalý osí pás. Jej ženích je síce neskutočne bohatý muž, no na prvý pohľad pôsobí celkom obyčajne.

profimedia-0345125645.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Dvojica je už spolu dlhé roky a majú dve deti. Aleksey dokonca Kseniu posledných päť rokov nazýval manželkou, aj keď nenosili na rukách obrúčky. Zaľúbenci si svadbu užili plnými dúškami. Nevesta mala dvoje svadobné šaty. Prvé boli princeznovského strihu s nadýchanou sukňou, zložitým vzorom, zlatým zdobením a decentným výstrihom. Druhé boli obtiahnuté s čipkou.

Svadobčania sa zabávali vďaka živej hudbe, zaspievala im obľúbená speváčka mladomanželov a aj rocková kapela. Luxusne vyzerala aj svadobná torta, ktorá pripomínala kryštálový luster. Koľko dokopy stála táto paráda, nevieme. Suma je ale určite šesťmiestna.

Len diamant, ktorý zdobí Kseniin prst, má 70 karátov a podľa portálu DailyMail stál približne deväť miliónov eur.

Zdroj:Instagram/ksenia_tsaritsina

profimedia-0345125652.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

profimedia-0345125658.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

profimedia-0333173768.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Zdroj:Instagram/ksenia_tsaritsina

Zdroj:Instagram/ksenia_tsaritsina

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?