21. 08. 2017 14:12 |

Od Luneticu po Šeherezádu. To najlepšie z DOD

Do Markízy prichádzajú tie najväčšie hviezdy. Ani tento rok to nebude iné.

DOD, Bergüzar Korel a Halit Ergenç
DOD, Bergüzar Korel a Halit Ergenç Foto: TV Markíza

Deň otvorených dverí Markízy bol už od samého počiatku nadupaný tými najžiarivejšími menami nášho šoubiznisu. Samozrejmosťou sú aj známe tváre z Čiech či zahraniční hostia, ktorí vždy spôsobia zaručený ošiaľ v areáli televízie.

Na prelome tisícročí na pódiu vystúpila chlapčenská skupina Lunetic. Vtedy boli Vašek, Martin, Aleš a David na absolútnom vrchole popularity a dievčatá odpadávali pri pohľade na ich tanečné kreácie.

Ošiaľ spôsobilo aj ruské duo t.A.T.u. Lena Katina a Julia Volkova to na pódiu poriadne rozbalili. Dve tínedžerky, ktoré sa vo svojich klipoch neváhali vášnivo bozkávať, si získali aj srdcia slovenských fanúšikov.

DOD, TATU
DOD, TATU Foto: TV Markíza
 

Športoví nadšenci sa zas potešili príchodu našich hokejistov. Autogramy v roku 2003 rozdávali ako na bežiacom páse Ján Lašák, Marcel Hossa, Branko Radivojevič a Ľubo Višňovský.

Pred pár rokmi na obrazovkách Markíza hviezdila turecká telenovela Tisíc a jedna noc v hlavnej úlohe s Bergüzar Korel a Halitom Ergençom. A práve v roku 2011 prišla táto obľúbená dvojica pozdraviť fanúšikov do Záhorskej Bystrice. Obľúbení herci pritiahli do areálu rekordných 44 tisíc návštevníkov.

Ani tento rok to s atraktívnymi hosťami nebude iné. Ťahákom bude svetoznámy kondičný tréner Chris Powell s manželkou Heidi. Charizmatický Chris bude mať významnú rolu v pripravovanej šou Extrémne premeny, kde bude obéznym Slovákom pomáhať chudnúť desiatky kíl.

Naživo budete mať možnosť vidieť aj svetoznámeho ruského krasokorčuliara Jevgenija Pľuščenka.

Okrem zahraničných umelcov vždy boli magnetom aj slovenské osobnosti. Na DOD defilovali tie najpopulárnejšie z nich. Už tradíciou sa stali vystúpenia Dary Rolins či Petra Nagya.

Okrem nich ste mali možnosť vídavať aj IMT Smile, Beátu Dubasovú, Nelu Pociskovú, Hex, Richarda Müllera, Polemic, Peter Bič Project, Mira Jaroša, Igora Kmeťa, Roba Opatkovského, Moniku Bagárovú, Petra Cmorika, Simu Martausovú, Cuky a Luky či No Name.

Pozrite si reportáž Borisa Prša z Telerána!

 

26. septembra Markíza otvára svoje brány opäť. Príďte, budeme vás čakať!

 
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?