12. 09. 2017 09:00 , článok bol aktualizovaný 13. 09. 2017 14:00 | DORSETE/markiza.sk

Rodina šla s pravdou von. Dcéru slávneho herca vraj nikto nezabil, príčina je iná

Telo len 25-ročnej ženy objavili v lesnatej časti pozemku v Lulworthe, na ktorom sa festival konal.

Louella Michie
Louella Michie Foto: Instagram/louella_eve

Britský herec John Michie známy zo seriálov ako Coronation Street a Holby prežíva najhoršie chvíle v živote. Aj keď sa pôvodne hovorilo o tom, že jeho dcéru Louellu Michie na hudobnom festivale Bestival v Dorsete zavraždili, rodina cudzie zavinenie odmieta. Píše britský denník The Guardian.

Podľa jej najbližších mala Louella pred smrťou užiť drogy. Rodina zosnulého dievčaťa je touto strašnou tragédiou zdrvená.

Dvadsaťosemročného muža z Londýna, ktorý je podozrivý z vraždy a dodávania drog, polícia prepustila a vyšetruje ho na slobode. Oznámili to v utorok večer.

Telo len 25-ročnej ženy objavili v lesnatej časti pozemku v Lulworthe, na ktorom sa festival konal. Píše Daily Mail.

Políciu privolali na miesto z nedele na pondelok pred jednou hodinou ráno. Prípad rieši polícia v Dorsete. Na festivale sa zúčastnilo približne 30-tisíc ľudí, ale našťastie sa už skončil, a tak mohli na mieste v pokoji pracovať súdni znalci a technici.

Zdroj: Instagram/louella_eve

"Zisťujeme príčinu úmrtia. Viac informácií poskytneme po pitve," povedala policajná šéfka Sarah Derbyshire.

Dodala, že vyšetrovatelia úzko spolupracujú s organizátormi festivalu. Taktiež žiadajú kohokoľvek, kto má nejaké informácie, aby kontaktoval políciu v Dorsete.

John Michie
John Michie Foto: Profimedia.sk
 

Britský herec, ktorý si zahral v snímkach Casaulty či Taggart, mal dcéru Louellu s manželkou Carol Fletcher. Dvojica má ešte dcéru Daisy a syna Sama.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?