12. 09. 2017 12:45 | BRATISLAVA/markiza.sk

Ako sa v Let's Dance darilo vášmu tanečnému favoritovi?

Pozrite si tabuľku skóre a zistite, ako sa umiestnil.

Porota
Porota Foto: TV Markíza

Druhé tanečné kolo v Let's Dance máme za sebou a tentoraz ste prvýkrát hlasovali za svoje obľúbené páry aj vy. Celkový počet bodov jednotlivých párov sa skladá z dvoch "miniskóre". Jedno získava od porotcov, a to tak, že ten pár, ktorý získa najvyšší počet bodov, dostane najviac bodov, v tomto prípade to bolo 11.

Rovnako sa formuje aj ďalšia "minitabuľka", a to z diváckeho SMS hlasovania. Ten pár, ktorý získa najvyšší počet diváckych hlasov, získa aj najvyšší počet bodov do "minitabuľky". Tieto body z "minitabuliek" sa sčítajú a vznikne výsledné skóre a aj poradie všetkých párov.

Ak vás zaujíma, ako sa tanečné páry umiestnili v tabuľke porotcovského skóre a koľko bodov si doteraz vytancovali, pozrite si kompletné a prehľadné tabuľky z oboch kôl ešte raz.

Hlasovanie porotcov v 1. kole

Hlasovanie porotcov v 1. kole
Hlasovanie porotcov v 1. kole Foto: TV Markíza
 

Hlasovanie porotcov v 2. kole

Hlasovanie porotcov v 2. kole
Hlasovanie porotcov v 2. kole Foto: TV Markíza
 

Hlasovať za váš obľúbený tanečný pár sa naozaj oplatí. Nielenže vďaka hlasom svojho favorita posúvate do ďalšieho kola, zároveň sa zapájate aj do súťaže o 5000 eur! Každý SMS hlas totiž znamená, že ste v žrebovaní o túto fantastickú finančnú výhru. A nezabudnite, čím viac hlasov svojmu tanečnému favoritovi pošlete, tým väčšiu šancu na výhru máte.

Tretie tanečné kolo Let's Dance sledujte budúcu nedeľu, 17. septembra o 20.30 na Markíze!

Ak ste druhé tanečné kolo premeškali, pozrite si ho zadarmo v našom archíve:

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?