18. 09. 2017 06:00 | BRATISLAVA/ markiza.sk

Zuzana z Extrémnych premien sa ukázala v bikinách. To je ale sexica!

Dnes je to úplne iná žena, ktorá si pred pár dňami oddýchla na dovolenke.

Zuzana v Extrémnych premenách splnila svoj cieľ
Zuzana v Extrémnych premenách splnila svoj cieľ Foto: TV Markíza
Zuzana Konečná na dovolenke
Zuzana Konečná na dovolenke
Zuzana Konečná na dovolenke

Smrť otca či iné smutné emócie utápala v jedle. Zuzana Konečná vážila takmer 140 kíl, keď si povedala, že musí radikálne zmeniť svoj život. Nielen pre svoj lepší pocit a zdravie, ale aj pre malého synčeka a manžela.

S pomocou relácie Extrémnych premien Slovensko, kde jej počas celého roka pomáhal tréner a mentor Maroš Molnár a výživový poradca Michal Páleník, schudla neuveriteľných 61 kilogramov. Z ulity zrazu vyletel nádherný motýľ.

Bez Zuzaninho odhodlania a makania nielen v posilňovni, ale takmer na každom kroku, by to však nešlo. Dnes je to úplne iná žena, ktorá si pred pár dňami oddýchla na dovolenke a pochválila sa snímkami aj v plavkách.

 

"Dlhé roky som žila v ulite a hanbe. Bola som nešťastná a smutná, ale konečne si užívam dovolenku naplno. Nehanbím sa za seba, hoci ideálom krásy nie som. Ide však o pocit. Dokázala som vyjsť z komfortnej zóny v pravý čas, kedy ešte nebolo neskoro. Cítim sa výborne. Rok driny a odhodlania stojí za ten skvelý pocit, pretože zmena neprišla len fyzická ale aj psychická. Úsmev na tvári a radosť zo života už dúfam navždy patria ku mne," prezradila nám Zuzana.

Sledujte ďalšiu epizódu Extrémny premeny Slovensko už v utorok o 20.30 h na Markíze.

 
Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?