19. 09. 2017 17:30 |

Prichytený pri nevere. Doma má tehotnú ženu, on si užíval s dvomi naraz

Herec sa však verejne ospravedlnil ešte predtým, než sa zábery dostali do sveta.

Prichytený pri nevere. Doma má tehotnú ženu, on si užíval s dvomi ženami naraz
Prichytený pri nevere. Doma má tehotnú ženu, on si užíval s dvomi ženami naraz Foto: Profimedia.sk

Americký herec Kevin Hart si poriadne zavaril. Na svetlo sveta sa dostali zábery, ktoré ho usvedčujú z nevery. Doma ho pri tom vždy verne čakala manželka, s ktorou čakajú ďalšie dieťa.

Séria niekoľkých záberov z Hartovho užívania si s dvomi ženami naraz sa objavila na instagramovom účte TeaTenders. Kevin je na nich nahý obklopený dvomi kráskami. Píše hiphopmyway.com.

Herec sa však verejne ospravedlnil ešte predtým, než sa zábery dostali do sveta. Vedel totiž, čo sa naňho chystá a dopredu si chcel vyžehliť, čo manželke vyviedol.

"Je zrejmé, že na záberoch je on. Keby nebol, tak by sa dopredu neospravedlňoval. Plus, všetky videá sú so zvukom a je jasné, že je to jeho hlas," píšu na Instagrame k uniknutým záberom.

"V mojom živote sa práve nachádzam na mieste, kedy cítim, že mám na chrbte terč. Práve preto by som mal robiť inteligentné rozhodnutia. Ale pred časom som také rozhodnutie neurobil. Nie som perfektný. Urobil som chybný krok a ocitol som sa v prostredí, kde sa môžu diať zlé veci a aj sa stali. Ublížil som ľuďom, ktorí sú mi najbližší. Už som sa s nimi rozprával a ospravedlnil sa im," znie oficiálne stanovisko herca.

Pozitívne na celej veci je, že majiteľ videa herca vydieral. Pýtal si od neho sedemcifernú sumu za to, že video nezverejní. Kevin sa však nenechal vydierať a aspoň teraz sa zachoval ako chlap. Verejne priznal, že urobil chybu. "Na konci dňa sa musím zachovať lepšie. Nedovolím, aby na tom nejaký človek zarábal. Aby bol ziskový na mojej chybe," dodal herec.

Ibaže nejde len o video. Paparazzom sa ho podarilo zachytiť v aute s neznámou kráskou, kde sa evidentne len nerozprávali. Všeobecne sa Kevin Hart vždy rád obklopoval krásnymi ženami.

Kevin je už raz rozvedený. S manželkou Torrei Hart sa rozišli vo februári 2010. Dvojica má dcéru Heaven (12) a syna Hendrixa (9).

V roku 2016 sa oženil s Eniko Parrish a čakajú prvé dieťa. Mal by to byť syn.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?