22. 09. 2017 17:00 | BRATISLAVA/markiza.sk

Krásne missky na jednom mieste: Kristína Kormúthová v luxuse za tisíce

Ktorá slovenská kráska sa vám páčila najviac? Hlasujte v ankete.

Krásne missky na jednom mieste: Kristína Kormúthová v luxuse za tisíce
Krásne missky na jednom mieste: Kristína Kormúthová v luxuse za tisíce Foto: Profimedia.sk
Karolína Chomisteková
Gabriela Drobová
Veronika Husárová

V Bratislave slávnostne otvorili showroom luxusnej značky hodiniek. Na tejto akcii nemohli chýbať ani krásne ženy. Dorazili bývalé kráľovné krásy ako Romana Škamlová, Veronika Husárová, Barbora Franeková či Karolína Čičátková. Akciu si nenechala ujsť ani Gabriela Drobová či bývalá moderátorka a taktiež aj účastníčka miss Kristína Kormúthová.

Kristína sa nenechala zahanbiť. Na každej spoločenskej udalosti patrí medzi najluxusnejšie oblečené ženy. Tentoraz stavila na kabelku Chanel, luxusné hodinky Rolex a jej mobilný telefón zdobí kryt značky Louis Vuitton. K outfitu si obula topánky z vlastnej kolekcie.

Kristína Kormúthová
Kristína Kormúthová Foto: Profimedia.sk
 

Keď sa povie štýlová elegancia, rozhodne si predstavíme niekoho ako Veronika Husárová. Tá vyzerala v čiernych šatách pod kolená a so srdiečkovým výstrihom ako hviezda z amerického filmu. Pokojne by mohla stvárniť aj Bond girl. Nikomu ale neunikla jej viditeľne štíhlejšia postava. Šepká sa, že Veronika Wagner Husárová prežíva krízu vo vzťahu. Dúfame, že to tak nie je.

Veronika Husárová
Veronika Husárová Foto: Profimedia.sk
 

Na klasickú čiernu stavila aj Karolína Chomisteková, ktorá si však môže určite dovoliť aj veselšie modely. V čiernej vôbec nevyzerala zle ani Barbora Franeková, ktorá si zvolila pánskejší štýl.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?