23. 09. 2017 14:04 , článok bol aktualizovaný 23. 09. 2017 17:10 | BRATISLAVA/TVNOVINY

Známy slovenský dídžej je po havárii v kritickom stave. Tu sú podrobnosti o nehode

O nehode informoval na Facebooku admin jeho oficiálnej stránky.

DJ Mairee bojuje po nehode o život.
DJ Mairee bojuje po nehode o život. Foto: koláž TV Markíza
DJ Mairee.
DJ Mairee.
Kamión, do ktorého vrazilo auto s DJ Mairee.

Po havárii je vo veľmi vážnom stave známy slovenský dídžej. Informoval o tom na Facebooku admin jeho oficiálnej stránky.

Podľa informácií TV Markíza DJ Mairee (26-ročný Miroslav z okresu Pezinok) havaroval dnes ráno o 8.45 hodine na diaľnici D1 pred Trnavou v smere na Bratislavu. Auto, v ktorom sa Mairee viezol ako spolujazdec vletelo do pred ním idúceho kamiónu a odrazilo sa do zvodidiel.

Nedoda DJ Mairee
Nedoda DJ Mairee Foto: čitateľ
 
 

Vodičom bol 19-ročný mladík z Bytče, ktorý zrejme dostal mikrospánok. V aute sedel ešte vodičov brat. Najťažšie zranenia utrpel práve Mairee, ktorý je podľa aktuálnych informácií v kritickom stave. Po nehode ho z auta museli hasiči vystrihávať. Vodič a jeho brat sú mimo ohrozenia života. Diaľnica bola kvôli nehode štyri hodiny uzavretá. Ešte včera hral DJ Mairee v Prešove.

Z fotografií, ktoré sme získali z oficiálnych zdrojov aj od čitateľov (pozri FOTOGALÉRIU) je zrejmé, že najviac bola zdemolovaná tá časť auta, kde sedel DJ Mairee. Podľa svedka, ktorý bol na mieste činu ešte pred príchodom záchranárov, bolo zranenie dídžeja "veľmi vážne už na prvý pohľad". "Tým ďalším dvom z auta skoro nič nebolo," dodal náš čitateľ.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?