11. 10. 2017 06:00 | BRATILAVA/nb

Rudo extrémne schudol, teraz sa môže ženiť

Povedal, že pred oltár sa postaví jedine štíhly. Tu je výsledok!

Rudo Kučák s priateľkou Ivanou
Rudo Kučák s priateľkou Ivanou Foto: TV Markíza

Rudo Kučák túžil zbaviť sa obézneho tela a opäť naplno fungovať. Pre nadváhu už ani nemohol športovať a hanbil sa chodiť na verejnosť. Dve práce mu situáciu neuľahčovali. No keď dosiahol 180 kíl, povedal si dosť. Prihlásil sa do šou Extrémne premeny Slovensko a dal sa na boj so zlými stravovacími návykmi. Okrem toho sa opäť vrhol na milovaný šport, získal skvelú kondíciu a kilá šli dole.

Aj napriek prehreškom v stravovaní sa Rudo vždy "zaťal" a chudol ďalej. A čo mu bola najväčšia motivácia? Bola to práve milovaná priateľka Ivana, ktorá stála po jeho boku a celý rok mu pripravovala zdravú stravu. Bez jej podpory by sa možno Rudo na vysnívanú váhu 99 kilogramov ani nedostal.

Dosiahnutie dvojciferného čísla na váhe pre mladého podnikateľa znamená neskutočne veľa - nielen návrat na hokejbalové ihrisko, ale hlavne lepšiu budúcnosť s priateľkou. Na začiatku totiž povedal, že ak schudne, bude svadba. A podarilo sa mu to - z Ivany sa stala snúbenica, dnes už manželka. A zo svojho manžela nevie spustiť oči. Aj Rudo si štíhlosť užíva a váhu si chce naďalej udržať pod stovkou. Sledujte, ako prebiehala premena:

 

Predchádzajúce diely šou Extrémne premeny Slovensko si môžete pozrieť zadarmo v našom archíve.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?