11. 10. 2017 18:00 | BRATISLAVA/dg

Nela Pocisková ukázala súkromné fotky malého Hektora. Je to poriadny výmyselník

Slovenská speváčka prezradila, ako si užíva materské povinnosti ako aj to, po čom ešte túži.

Nela Pocisková so synčekom Hektorom
Nela Pocisková so synčekom Hektorom Foto: Facebook/Nela Pociskova

Nela Pocisková prežíva najkrajšie obdobie vo svojom živote. Len minulý týždeň sa prelomilo tajomstvo, že slovenská herečka a speváčka nosí pod srdcom druhé dieťa. Synček Hektor, ktorého má s partnerom Filipom Tůmom, sa tak už čoskoro dočká súrodenca.

Nela si materské povinnosti naplno užíva, aj keď sama priznáva, že úloha matky nie je vždy jednoduchá. „Úprimne, neplánovala som to, ale musím povedať, že ja som niekde v kútiku duše vedela, že by mi to v tom období spravilo dobre, pretože som toho mala nesmierne veľa,“ priznáva Nela.

Aj keď nevie, kto materskú dovolenku nazval dovolenkou, je za všetko vďačná. „Je to úplne iná náplň dní a hlavne úplne iný zmysel života. Mne sa zmenil celý život, zmenili sa mi priority, pohľad na svet, na ľudí, na moju prácu,“ hovorí budúca dvojnásobná mamička.

Keď už spolu s Filipom majú Hektora, ktorý v júni budúceho roku oslávi druhé narodeniny a čoskoro sa stanú dvojnásobnými rodičmi, v poslednej dobe sa nevedia vyhnúť otázke, kedy im zaznejú svadobné zvony. „Ja som, úprimne, najskôr chcela svadbu. Chcela som to tak, ako by to malo vyzerať (smiech), ale človek mieni, Pán Boh mení,“ hovorí s úsmevom.

„Prišlo dieťatko a nechcela som, aby to bolo hneď narýchlo, takže sme to nechali tak. Narodilo sa nám dieťa a naozaj som nemala kapacitu na to riešiť svadbu, bola som rada, že prežívam dni.“ Ako sama povedala, svadbu nemajú ako prioritu, a tak je len hudbou budúcnosti.

Neobáva sa Nela, že medzi ňou a Filipom dôjde k ponorkovej chorobe? „Nám ponorka absolútne nehrozí, lebo my sa skoro vôbec nevidíme (smiech). Tým, že ja som v podstate stále doma a Filip má naozaj veľa práce, tak sa niekedy vidíme len ráno. Povieme si ‚ahoj, ahoj' a to je všetko,“ priznáva.

Pozrite si reportáž Jarmily Kováčovej z relácie Reflex, v ktorej sa dozviete, ako sa Nela postupne zaradzuje do pracovného tempa, čo ju čaká v blízkej budúcnosti a po čom ešte túži.

Fotky zo súkromného archívu nájdete vo videu.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz