13. 10. 2017 12:00 | BRATISLAVA/zv

Zuzanu Mauréry čaká ďalší úspech. Stretne sa so svetovou hviezdou

Pozrite si rozhovor, v ktorom sa dozviete viac.

Zuzana Mauréry
Zuzana Mauréry Foto: TV Markíza

Hostkou v piatkovom Teleráne bola úspešná slovenská herečka Zuzana Mauréry, ktorá okrem iného zahviezdila vo filme Učiteľka. Táto snímka zožala úspech nielen na Slovensku, ale aj na celom svete. Kúpilo ju viac ako 50 krajín. Premieta sa v kinách napríklad aj v Amerike, Francúzsku, Austrálii či na Novom Zélande. V Španielsku sa dokonca objavil v top 25 z 249 filmov. Ako Zuzka dodala, cestujúcim ho púšťajú aj v lietadlách.

„Treba povedať, že to bol televízny projekt bez akýchkoľvek ambícií. To, že sa dostal do kín a na toľko festivalov, bolo pre nás výnimočné. Ani sme v to nedúfali. Stretlo sa tam veľa náhod. Vždy hovorím, že v súhre je sila. Film sa vydarí, keď sa stretnú správni ľudia. Moja postava bola fajn, ale to, aká bola, odohrali ostatní herci, ktorí boli skvelí. Ja lížem smotanu, ale je tam veľa aspektov, ktoré urobili tento film taký, aký je. Začínajúc a končiac režisérom a scenáristom," povedala skromne herečka.

Zuzka sa pripravuje na ďalší skvelý projekt a na jednom pódiu sa stretne s otcom zosnulej speváčky Amy Winehouse, Mitchom. O čo ide, to si pozrite v nasledujúcom rozhovore z Telerána.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?