Správy z vášho kraja:
16. 10. 2017 15:00 | LONDÝN/zv

Kate Middleton pekne rastie bruško. V týchto šatách nič nezakryla

Vojvodkyňa z Cambridge bola výborne naladená.

Kate Middleton
Kate Middleton Foto: TASR/AP

Kate Middleton (35) sa opäť objavila na verejnosti a rozdávala úsmevy na každú stranu. Tentoraz si s manželom, princom Williamom a princom Harrym nenechali ujsť charitatívne stretnutie spojené s predstavením obsadenia druhého pokračovania filmu o medvedíkovi Paddingtonovi. A kde inde sa všetci mohli stretnúť ako na londýnskej stanici Paddington, píše MailOnline.

Vojvodkyňa z Cambridge bola výborne naladená a schuti sa nahlas zasmiala na maskotovi známej rozprávkovej postavičky. Oblečené mala ružové kvetinové šaty s čiernym lemom. V týchto šatách nič nezakryla a už bolo pekne vidieť, ako sa jej zaguľacuje tehotenské bruško.

profimedia-0353046306.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Kate sa objavila len druhýkrát na verejnej akcii po tom, čo kráľovská rodina oznámila očakávanie tretieho prírastku do rodiny. Vojvodkyňu zrejme už prešli nadmerné ranné nevoľnosti a zdravotný stav jej opäť dovoľuje zúčastňovať sa na verejných stretnutiach. Ľudia sú nadšení, že môžu sledovať, ako sa jej darí a ako jej rastie bruško.

Taktiež sú zvedaví, či sa im narodí dievčatko alebo chlapec. Britské stávkové kancelárie na tom opäť budú zarábať veľké peniaze.

profimedia-0353046301.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

 
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?