19. 10. 2017 09:00 | BRATISLAVA/Zuzana Vanková

Zuzana Kanisová o stylovaní v Let's Dance. Na tohto muža má slabosť

Priamo a bez okolkov povedala, čo si myslí o ženách, ktoré sa snažia zaujať príliš odhalenými outfitmi.

Zuzana Kanisová
Zuzana Kanisová Foto: Profimedia.sk
Otvorenie piateho ročníka Fashion Live! si nenechala v utorok ujsť ani uznávaná a vyhľadávaná módna stylistka Zuzana Kanisová. Módnu udalosť otvorila prehliadka Jakuba Polanku, s ktorým mala možnosť spolupracovať. Podľa nej je to jeden z najtalentovanejších českých návrhárov.

„Myslím si, že jeho veci sú všetky nositeľné, aj keď sú pre trošku odvážnejšiu ženu. Vždy však majú parameter nositeľnosti. To je pri oblečení veľmi dôležité, lebo oblečenie ožíva až na ľuďoch," povedala nám Zuzana, ktorá Jakubovu prehliadku ohodnotila dvoma slovami - úplne krásna.

Okrem iných známych osobností, styluje aj tváre z tanečnej šou Let's Dance. Aj vďaka Zuzaninej ruke a voľbe šiat vyzerá Adela Vinczeová každé kolo úžasne. Dokonca by sme povedali, že z nedele na nedeľu žiari viac a viac. Jej tajomstvo sme ale neodhalili.

„Myslím si, že Adela vyžaruje celkovú spokojnosť a tie šaty, ktoré sú veľmi cielene vyberané, to, verím, všetko ešte podčiarkujú. Žiari jednak preto, že má na sebe veľa flitrov, ale k tomu prežíva šťastné obdobie a je to na nej vidieť," naznačila Zuzana.

Na otázku, koho z tanečnej šou najradšej styluje, povedala, že má rada všetkých, ktorých oblieka. Priznala však, že slabosť má najmä na Pyca. „Je to krásny muž, povedzme si to priamo. Veľmi dobre vyzerá v oblekoch a sluší mu smoking. Dodáva tomu obrovskú noblesu," dodala.

Pozrite si, čo si myslí o ženách, ktoré pútajú pozornosť príliš odhalenými outfitmi. Povedala to bez okolkov.

Na Fashion Live! sme stretli aj Dominiku Cibulkovú. Pozrite si, čo si obliekla TU.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?