Správy z vášho kraja:
19. 10. 2017 14:30 | USA/zv

Demi Lovato zverejnila fotku z najhoršieho obdobia: To ani nie je ona

Pohľad na jej prepadnuté brucho a trčiace kosti je veľmi smutný.

Demi Lovato
Demi Lovato Foto: Profimedia.sk

Demi Lovato (25) zverejnila zábery z čias, kedy bola závislá od drog a mala poruchu stravovania a sebapoškodzovania. Pohľad na jej prepadnuté brucho a trčiace kosti je veľmi smutný. Speváčka sa rozhodla zdieľať tieto fotky, aby ukázala iným dievčatám, že sa tieto problémy dajú riešiť, píše portál MailOnline.

K najťažšiemu obdobiu svojho života sa vracia v jej novom dokumente Simply Complicated. Napriek tomu, že v minulosti vyhľadala odbornú pomoc, k drogám sa vracala. „V jeden večer som užila veľa koksu a tabletiek a začala som sa dáviť. Srdce mi začalo búšiť a ja som si pomyslela, že, preboha, predávkovala som sa," priznala sa Demi.

Zdroj: Instagram/_ddlovato_xoxo

Aj keď sa dostala na psychiatriu, našla si cestu, ako si zohnať drogy. Všetko to zastavil až pocit, že stráca ľudí, ktorých naozaj miluje. Opustil ju aj jej pracovný tím a ona sa pýtala, čo ma spraviť, aby o nich neprišla navždy. V tom momente musela zničiť mobil, v ktorom mala všetky kontakty na dílerov.

Pre Demi je ponižujúce vracať sa do svojej minulosti, no nikdy ju nevymaže. Dodnes sa priznáva, že jedlo je jej najväčšou výzvou v živote a musí si dávať na stravovanie pozor.

Sobotňajšiu Smotánku si môžete pozrieť zadarmo v našom videoarchíve.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?