Streda 22.11. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
24. 10. 2017 07:00 | BRATISLAVA/pet

Ďalšia sexica na Farme: Čo všetko ukáže česká modelka?

Petra má s kamerami (a odhaľovaním) skúsenosti.

Petra Palusková
Petra Palusková Foto: TV Markíza

Češka Petra Palusková sama seba nazýva „Českoslovenkou“, pretože väčšinu rodiny má práve na Slovensku. Živí sa ako hosteska a modelka, no jej snom je preraziť v umení a stať sa uznávanou maliarkou. To je aj dôvod, prečo sa rozhodla pre Farmu – výhru chce investovať do rozvoja svojho hobby a povýšiť ho na profesionálnu úroveň.

Zdroj: Instagram/petra_paluskova

Atraktívna blondínka sa stará o svoj vzhľad, pravidelne cvičí a dbá na zdravú životosprávu. Napriek tomu má dlhoročný problém nájsť si partnera, pretože zatiaľ nikto nespĺňal jej predstavy. Túži po múdrom mužovi s prirodzenou autoritou. Kým sa taký nájde, svoju lásku venuje čivave Čiči.

Zdroj: Instagram/petra_paluskova

Petra je živel, ktorý rozhodne obráti Farmu hore nohami -  nepovie nie žiadnej dobrej zábave, nemá problém s nahotou či kontroverznými témami, ústa sa jej naozaj nikdy nezavrú, ku všetkému má postreh a všade jej je plno.

Zdroj: Facebook/Petra Paluskova

S kamerami a reality šou má skúsenosti, mohli ste ju vidieť napríklad v českej verzii Ostrova. A určite ich bohato zužitkuje aj na Farme - tričko zhodila pri prvej príležitosti a na obdiv vystavila svoje bujné vnady v podprsenke. A predpokladáme, že počas pobytu na salaši toho uvidíme ešte viac.

 

Farma pokračuje dnes o 22:10 na Markíze

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?