Správy z vášho kraja:
25. 10. 2017 06:00 | BRATISLAVA/nb

Podarila sa ďalšia Extrémna premena: Z obézneho mamičkinho maznáčika je sexy chlap

Z chlapca sa stal muž. Po premene vyzerá skvele.

Marián je dnes štíhly fešák.
Marián je dnes štíhly fešák. Foto: TV Markíza

Miestami to vyzeralo, že Marián Indríšek svoj rok v šou Extrémne premeny Slovensko nedokončí podľa plánu. Občas strácal motiváciu, nakoniec ale všetko dobre dopadlo a po roku premeny sa zo 165-kilového študenta stal mladý muž. Dokončil vysokú školu, začal bývať so snúbenicou Lydkou, s ktorou sú dnes manželia a s váhou klesol na 102 kilogramov.

Marián dnes vyzerá úžasne, našiel vzťah k pohybu a aj za pomoci mamy a Lydky sa mu podarilo kilá zhodiť. Prešiel nielen fyzickou, ale najmä psychickou premenou a z chlapca sa stal muž.

Tréner Maroš Molnár pocítil počas galavečera hrdosť, keď videl svojho zverenca, s ktorým to nebolo vždy ružové. Nakoniec to ale dobojovali do víťazného cieľa. "Teraz to bude ešte ťažšie, lebo schudnúť sa dá, ale treba si to udržať. Určite tam bude 95," dodal Marián na tému ideálnej váhy. Jeho cesta sa teda ešte zďaleka nekončí.

Marián chce motivovať aj ostatných, ktorí bojujú s nadváhou. "Nech mladí ľudia toto nedopustia, fakt sa to dá. Keď už ja - lenivec - som sa k tomu dokopal, tak ľudia, dvihnite tie veľké zadky. Stojí to za to." Sebavedomie mu stúplo, užíva si aj to, že sa môže pekne obliecť. "Už sa viem vyprsiť," povedal natešene.

Marošovi sa ospravedlnil za ťažké začiatky. "Mal si pravdu, keby som ťa hneď počúvol, už som mohol byť úplne inde. Klobúk dolu, že si sa na toto dal. Teraz začínam nový život a za to ide veľká vďaka tebe," vyznal sa Marošovi.

Pozrite sa, ako to štíhlemu Mariánovi na poslednom slávnostnom vážení pristalo:

 

Nestihli ste Extrémne premeny v televízii? Sledujte všetky odvysielané časti zadarmo v našom archíve.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?