03. 11. 2017 10:40 | BRATISLAVA/zv

Filip Tůma a Nela Pocisková sa rozrečnili: Meno pre druhé dieťa majú vybraté

Hektora vyberal Filip, tentoraz rozhodovala Nela.

Filip Tůma a Nela Pocisková
Filip Tůma a Nela Pocisková Foto: TV Markíza

Filip Tůma a Nela Pocisková sa stanú dvojnásobnými rodičmi. Speváčku a herečku druhé tehotenstvo zaskočilo a aj keď ho neplánovala, na nový prírastok do ich rodiny sa samozrejme veľmi teší. V Teleráne prezradila, že po synovi Hektorovi by si priala mať dievčatko, ale najdôležitejšie je, aby bolo dieťa zdravé.

Či to bude naozaj dievča alebo opäť chlapec, zatiaľ nevedia, lebo sa im pri vyšetrení neukázalo. Filip bol pri prvom tehotenstve úplne presvedčený, že to bude chlapec. Teraz až takú istotu nemá, že by to bola dcéra a má pochybnosti, že to bude syn.

Meno Hektor pre prvorodeného syna vybral Filip, a preto mu teraz chodia správy od kamarátov, že to má tentoraz nechať na Nelku. Tá už má vybraté, ale viac prezradiť nechcela. Nevie, či sú tieto mená úplne tradičné, ale podľa jej slov to nebude také neznáme a tvrdé meno.

Speváčka bola v Teleráne nedávno, keď prišla ohlásiť návrat na divadelné dosky do muzikálu Rómeo a Júlia. Už vtedy vedela, že nosí pod srdcom dieťa, ale keďže bola v prvom trimestri, nemohla o tom hovoriť. Mrzí ju, že v muzikáli si teraz viac nezahrá, ale nechce ublížiť bábätku.

Filipovi a Nele to stále veľmi ladí a to nielen v osobnosti v živote. Čoskoro ich čakajú tri spoločné koncerty, na čo sa môžete tešiť, si pozrite v rozhovore.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz