17. 11. 2017 12:05 , článok bol aktualizovaný 18. 11. 2017 08:09 | NEW ORLEANS/TASR

Prvé foto Sereny Williams ako nevesty. Toľko ženskosti by ste nečakali

Americká tenistka si vo štvrtok zobrala za muža milionára Alexisa Ohaniana.

Serena Williams
Serena Williams Foto: TASR/AP

Americká tenistka Serena Williams sa vo štvrtok v New Orleans vydala za milionára Alexisa Ohaniana. Svadbu, ktorej rozpočet bol milión dolárov, sprevádzali prísne bezpečnostné opatrenia.

Pár si svoje áno povedal v Centre súčasného umenia, ktorý má rozlohu 929 metrov štvorcových, pričom kvôli ich súkromiu zostala uzavretá celá ulica. Všetkých 250 hostí muselo pred obradom odovzdať fotoaparáty, kamery a mobilné telefóny, pretože 23-násobná grandslamová šampiónka prisľúbila exkluzivitu na fotografie magazínu Vogue.

Na hostine nechýbala jeho šéfredaktorka Anna Wintour a ďalšie celebrity ako Caroline Wozniacka so snúbencom Davidom Leem, raper Jay Z so speváčkou Beyoncé, Kim Kardashian, herečka Eva Longoria či speváčky Kelly Rowland a Ciara. Svadobčania hodovali aj vo vonkajšom stane a bare, do tanca im hrali tradiční hráči na trúbku z New Orleans a skupina New Edition. Všetci hostia opúšťali slávnosť s originálnym darčekom – jednou zo zlatých napodobenín grandslamových trofejí americkej tenistky.

Čerství novomanželia oznámili zasnúbenie v decembri 2015 v Ríme. Tridsaťšesťročná tenistka porodila svojmu 34-ročnému manželovi dcéru Alexis Olympiu v septembri tohto roku.

Zdroj: Instagram/serenawilliams

Zdroj: Instagram/serenawilliams

Mesiac po pôrode začala s ľahkým tréningom, pretože túži štartovať na úvodnom Grand Slame sezóny Australian Open. Vlani v ňom podľahla Nemke Angelique Kerberovej 2:1 na sety.

Sledujte Smotánku v sobotu o 18.20 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?