21. 11. 2017 10:30 | PRAHA/TASR

Polícia uzavrela vyšetrovanie pádu Jana Třísku. Takýto je verdikt

Český herec spadol 23. septembra z Karlovho mosta do rieky Vltavy, odkiaľ ho vytiahla dvojica z neďalekej výletnej lode.

Jan Tříska
Jan Tříska Foto: Ondřej Littera / MAFRA / Profimedia

Česká polícia uzavrela vyšetrovanie pádu Jana Třísku z Karlovho mosta a prípad odložila. Známy český herec zomrel koncom septembra dva dni po páde v nemocnici. Informoval o tom v utorok spravodajský server novinky.cz.

"Vec bola v súlade s trestným poriadkom 9. novembra odložená, pretože v danej veci nešlo o trestný čin a vec nebolo možné vybaviť inak," uviedol hovorca polície Tomáš Hulan.

Ten už v septembri konštatoval, že išlo o nešťastnú náhodu. Polícia však požiadala občanov o kamerové záznamy. Podľa hovorcu dostali policajti niekoľko záznamov z daného dňa, podrobnosti však neuviedol.

Tříska spadol v sobotu 23. septembra po 16.00 h z Karlovho mosta do rieky Vltavy, odkiaľ ho vytiahla dvojica z neďalekej výletnej lode. Osemdesiatročného herca sa podarilo resuscitovať a záchranári ho previezli do pražskej Vojenskej nemocnice v Střešoviciach. V nemocnici zomrel o dva dni neskôr.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?