Správy z vášho kraja:
04. 12. 2017 16:07 | PRAHA/zv

Gottov tajný vzťah ukončila manželka. Priateľka Alice si ale servítku pred ústa nedáva

Desať rokov mali veľmi blízky a intímny vzťah plný citov, ktorý sa potom premenil na obrovské priateľstvo.

Alice Kovácsová.
Alice Kovácsová. Foto: Profimedia.sk

Len pred pár dňami prasklo životné tajomstvo Karla Gotta (78). Neuveriteľných 34 rokov sa mu podarilo tajiť vzťah s dôvernou priateľkou Alicou Kovácsovou (51). Portál Blesk.cz, ktorý prišiel s týmto odhalením, píše, že išlo o vzťah na pomedzí hlbokého priateľstva a silného citu.

Gott a Kovácsová sa zoznámili v roku 1983 a desať rokov mali veľmi blízky a intímny vzťah plný citov, ktorý sa potom premenil na obrovské priateľstvo. Čo ich spájalo, vidí vyštudovaná grafička jednoznačne.

„Karel sa ku mne stále vracal, pretože som mu dávala niečo, čo v iných vzťahoch nenašiel. Možno to bolo aj preto, lebo som sa ho nikdy na nič nepýtala, po ničom som nepátrala, rešpektovala som jeho umeleckú dušu a hlavne som po ňom nikdy nič nechcela. Ani majetky, ani záväzky. Spája nás dlhoročné priateľstvo. Patrí k tým krásnym priateľstvám, ktoré prekonajú všetok čas, lásky, vzťahy aj ochorenia. Je našim rodinným priateľom a mám ho veľmi rada," vyjadrila sa pre Blesk.cz.

Ondřej Havelka, Rozálie Havelková, Alice Kovácsová
Ondřej Havelka, Rozálie Havelková, Alice Kovácsová Foto: Profimedia.sk
 

Dlhoročné priateľstvo zatrhla Gottova manželka

Samotný maestro sa v roku 1990 v knihe Když milenky pláčou vyjadril, že Alice je výnimočná žena. „Nikdy sa ma nepýtala, kde som bol a s kým. Nepočul som od nej jedinú výčitku. Bola to moc zaujímavá žena, vždy som si s ňou mal čo povedať."

Preto ich priateľstvo pokračovalo aj po tom, čo sa Alice Kovácsová zoznámila s Ondřejom Havelkom, s ktorým má dve deti. Gott sa dokonca stal ich rodinným priateľom. K dlhoročnej priateľke sa vraj chodil poradiť, pobaviť sa a zdôveriť sa. Domov sa potom vracal vo výbornej nálade.

Tomu je ale koniec. Dlhoročné priateľstvo Gottovi pred dvoma mesiacmi zatrhla jeho zákonitá manželka Ivana. Podľa Blesk.cz mu dala ultimátum a s Alicou mu zakázala sa stretávať.

Kedysi, keď ešte neboli zobratí, jej dokonca za speváka odpísala na sms. „Keď si s Karlem začala, s obľubou mu čítala jeho sms. V mobile mu našla aj správu od Alice. Karlovi nič nepovedala, odpísala jej a podpísala sa ako Ivana Macháčková. Keď to potom Alice povedala Karlovi, okamžite Ivanu donútil, aby jej zavolala a ospravedlnila sa," píše Blesk.cz.

Ivana tak pre toto priateľstvo nikdy pochopenie nemala.

profimedia-0356173926.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?