Správy z vášho kraja:
07. 12. 2017 17:00 | BRATISLAVA/zv

Obrovské prekvapenie pre Daru Rolins. V živom vysielaní sa objavili jej najbližší

Speváčka sa stala jednou z patrónov Dňa s Nadáciou Markíza.

Deň s Nadáciou Markíza
Deň s Nadáciou Markíza Foto: Peter Žákovič

Dara Rolins sa stala jednou z patrónov Dňa s Nadáciou Markíza. Keď ju organizátori tohto výnimočného charitatívneho podujatia oslovili, neváhala ani sekundu. Osobne bola navštíviť ťažko skúšanú rodinu Dlubačovcov. Doniesla im darčeky, no v neposlednom rade im vyčarovala úsmev na tvári. Speváčka preto nechýbala ani v Teleráne, ktoré Deň s Nadáciou Markíza odštartovalo.

Pre Daru je štvrtok 7. decembra ešte o niečo špeciálnejší. Oslavuje totiž narodeniny. A aj keď do ranného vysielania prišla najmä podporiť myšlienku pomáhať tým, ktorí to potrebujú, aj ona sama sa dočkala veľkého prekvapenia.

Do štúdia počas živého vysielania prišli jej "sestry", ako ich volá, Lenka Šóošová, Petra Ficová a Petra Alma. Blízke Darine kamarátky podarovali oslávenkyni kyticu a tortu. Speváčka neskrývala nadšenie a dojatie.

Deň s Nadáciou Markíza
Deň s Nadáciou Markíza Foto: Peter Žákovič
 

„Samozrejme som tušila, že mi dnes niekto zagratuluje, aj že zrejme dostanem kvietok, ale to, že sem prišli baby, to ma veľmi potešilo.  Ja mam takú dievčenskú komunitu, ktorej hovorím sestry a tieto tri sú z mojich sestier tie, ktoré naozaj zbožňujem. Sú mi blízke a sme v dennodennom kontakte. Nikto z nich mi naozaj neprezradil, že tu dnes bude. Veľmi ma to prekvapilo a som rada, že to Miško Borec takto krásne zorganizoval,“povedala nám.

Dara je na scéne dlhé roky a za toto obdobie pomohla veľkému počtu ľudí. O svojich charitatívnych činnostiach však nemá potrebu hovoriť verejne. Ako sa cítila v dnešný výnimočný deň a čo čaká od dcérky Laury na narodeniny, si pozrite vo videu.

 

Deň s Nadáciou Markíza

Deň s Nadáciou Markíza
Deň s Nadáciou Markíza Foto: Peter Žákovič
 

Televízia Markíza už štvrtý rok za sebou pripravila Deň s Nadáciou Markíza, počas ktorého sa prostredníctvom SMS zbierajú finančné prostriedky na projekty Nadácie Markíza. Za cieľ tohtoročnej zbierky sme si stanovili pomoc rodinám s deťmi a podporu projektov zameraných na deti.

Zapojiť sa do zbierky a pomôcť môžete jednoducho aj vy. „Pošlite darcovskú SMS na číslo 877 v tvare DMS (medzera) NADACIAMARKIZA a podporte projekty zamerané na pomoc deťom. Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Cena jednej DMS je 2 € v sieti operátorov O2, Orange a Slovak Telekom . Prispieť môžete aj dobrovoľnou sumou na číslo účtu SK35 1111 0000 0003 3322 2322. Do informácie pre príjemcu je potrebné uviesť heslo NADÁCIA MARKÍZA .

Deň s Nadáciou Markíza odštartoval Teleránom. Postupne vám predstavíme príbehy štyroch rodín, ktorým môžete pomôcť aj vy.

Príďte nás podporiť do vianočného stánku Nadácie Markíza

Počas Dňa s Nadáciou Markíza vás srdečne pozývame do vianočného stánku Nadácie Televízie Markíza na Hviezdoslavovom námestí hneď za klziskom, aby ste s nami strávili krásny čas na Vianočných trhoch a to od 15:00 do 20:30 hod. Príďte medzi nás, stretnite sa so svojimi priateľmi a kúpou vianočného punču či inej tradičnej pochúťky alebo drobného predmetu s logom Nadácie Markíza podporíte dobrú vec.

Pre deti aj dospelých bude okrem toho pripravený zaujímavý program, podporiť nás prídu aj tváre známe z televíznej obrazovky a na všetkých sa teší nadačný Macko Packo.

Deň s Nadáciou Markíza je deň, kedy chceme vyzbierať, čo najviac peňazí pre deti a rodiny, ktoré bojujú s ťažkým osudom a ktoré nemajú to šťastie byť zdraví.

Budeme veľmi radi, keď sa k nám pripojíte a podporíte nás svojou účasťou.

Tešíme sa na vás.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?