12. 12. 2017 10:30 | BRATISLAVA/nt

Boris Pršo je späť. Z Dary Rolins dostal tajomstvá, o ktorých nikto netušil

So speváčkou strávil celý deň ešte v lete.

Boris Pršo je späť. Z Dary Rolins dostal tajomstvá, o ktorých nikto netušil
Boris Pršo je späť. Z Dary Rolins dostal tajomstvá, o ktorých nikto netušil Foto: TV Markíza

Náš kolega Boris Pršo je jediný slovenský novinár, ktorému sa podarilo stretnúť a vyspovedať nielen slovenské a české hviezdy, ale aj tie svetové. Od hudobných až po tie, na ktoré obdivne hľadíme na striebornom plátne. Napriek tomu, že by sa pokojne uchytil ako novinár aj ďaleko za našimi hranicami, stále bol verný televízii Markíza a prinášal exkluzívne materiály, ktoré ste nikde inde nevideli.

Boris Pršo má vzácnu vlastnosť. Je tak charizmatický a úprimný, že mu celebrity prezradili v rozhovoroch to, čo nikomu inému. Rovnako to bolo aj so speváčkou Darou Rolins. S legendou československého popu strávil celý deň.

Žiaľ, život sa s nami niekedy nemazná. Borisa zradilo zdravie a náš kolega strávil dlhé týždne v nemocnici. Boris v súčasnosti podstupuje rehabilitácie a tvrdo na sebe pracuje.

Pochopiteľne, že exkluzívny rozhovor s Darou neuzrel svetlo sveta. Bola by však škoda schovávať ho v šuflíku, najmä z úcty k Borisovej skvelej práci.

"S Borisom sme mali vymyselný nový program "Pršo live" a stihli sme nakrútiť jednu epizódu. Písali sme si pred pár dňami a dohodli sa, že to pustíme von. Je to vynikajúce, Boris, Dara a ani fanúšikovia si nezaslúžia, aby to ostalo nezverejnené. Pevne verím, že sa spolu s Borisom k výrobe tohto programu ešte vrátime," povedal riaditeľ PR a marketingu Michal Borec.

 

 

S Darou navštívili miesta, ktoré boli v jej živote osudné a speváčka mu ochotne porozprávala detaily, o ktorých nikto nemal ani len tušenia. Na konci nakrúcania ich čakalo aj jedno milé a veľké prekvapenie.

Celý rozhovor má štyri časti, pozrite si ich na YouTube kanáli Televízie Markíza. 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?