14. 12. 2017 13:30 | MALAJZIA/ nt

Záhadná smrť modelky Ivany (†18). Z párty u podnikateľa sa už domov nevrátila

Šiesteho decembra našli jej bezvládne telo na balkóne.

Záhadná smrť modelky Ivany
Záhadná smrť modelky Ivany Foto: instagram/ ivana_smit

Ivana Smit z Holandska pracovala ako modelka a vyzeralo to tak, že je jej kariéra na dobrej ceste. Osemnásťročná kráska spolupracovala so značkou Chanel a žiadali si ju aj špičkoví módni návrhári. Všetko sa ale skončilo tragédiou. Píše Daily Mail.

Šiesteho decembra našli jej bezvládne telo okolo piatej hodiny ráno na balkóne o 14 poschodí nižšie ako bol byt, v ktorom sa mala zabávať na párty. Vraj spadla z dvadsiateho poschodia. Podľa výpovede jej rodiny mala ísť na párty k americkému podnikateľovi a jeho žene do bytu v Kuala Lumpur. Išlo vraj o swingers párty.

Polícia tvrdí, že Ivana vypadla z balkóna sama a na jej tele nenašli žiadne stopy po násilí. S tým sa ale nestotožňuje modelkin otec Marcel Smit. Ten tvrdí, že mala na krku modriny akoby ju niekto škrtil. "My neveríme, že vypadla z dvadsiateho poschodia, keď sa jej telo našlo na šiestom," povedal starý otec. 

V byte podnikateľa a jeho ženy našla polícia modelkine šaty, ale chýbala spodná bielizeň. Tú ale na bezvládnom tele modelky nenašli.

Pri pitve zistili, že Ivana pred smrťou požila alkohol a a drogy. Prítomnosť omamných látok zistili aj u amerického podnikateľa a jeho ženy.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?