17. 12. 2017 19:18 | BRATISLAVA/TV Markíza

Marcin sa vie vytešiť aj zo synovho darčeka, Rákova ich vyrába

Bezdeda darčeky rieši na poslednú chvíľu.

Susedia.
Susedia. Foto: TV Markíza

Niekto to miluje, iní doslova nenávidia. Hovoríme o nakupovaní vianočných darčekov, ktoré so sebou často prinášajú aj stres a chaos. Len málokto na ne myslí dopredu a nakupuje s niekoľkomesačným predstihom. Inak to nie je ani u známych Slovákov.

December je pre spevákov jeden z najvyťaženejších mesiacov, preto niektorým na vianočné nákupy veľa času neostáva. „Je to dosť hektické u mňa. Som tak, že všetko na poslednú chvíľu, čo sa týka Vianoc. niekedy si pozerám ešte otváracie hodiny, či ešte stihnem kúpiť niečo," povedal Tomáš Bezdeda. Blízkych obdarúva podľa toho, aké majú koníčky a obľúbené aktivity.

Rovnako na poslednú chvíľu budú zháňať darčeky speváčky z dua Twiins. „Nemáme ešte ani jeden darček. Tento rok sme lajdáčky. My sa obdarúvame s celou rodinou po celý rok a Vianoce len tak, že maličkosť," zhodli sa dvojčatá Nízlové.

TWiiNSky.
TWiiNSky. Foto: TV Markíza
 

Ich Vianoce už nie sú o darčekoch, ale najmä o tom, že sa stretnú s celou rodinou, navaria dobré jedlo a tešia sa jeden z druhého. "Ja som teraz od Ježiška chcela nové pyžamo a ja župan. huňatý teplý. my veľa vecí riešime online. veľmi nemusíme vianočné humbuky. len kuriér prinesie a doma pekne zabalíme," konštatovali sestry Veronika a Daniela.

Susedia sa vracajú po 10 rokoch
Susedia sa vracajú po 10 rokoch Foto: TV Markíza
 

Začiatkom decembra začína premýšľať o tom, čo by koho potešilo, herec Peter Marcin. „V dnešnej dobe je to normálne, ponúk je toľko, že stačí kliknúť a máte darček. Za mojich mladých čias si človek musel veľmi lámať hlavu, aby našiel dobrý darček. Mňa poteší čokoľvek. Ja sa poteším niekedy synovmu, dobrá počítačová hra," vyznal sa.

V rodine herečky Viki Rákovej pred Vianocami nechodia po nákupných centrách. Darčeky si navzájom vyrábajú. „Lebo sa trochu aj naladíme na toho, pre koho to robíme. vnášame do tých darčekov trochu tej lásky," poznamenala.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?