18. 12. 2017 12:00 | BRATISLAVA/pet

Dojatý víťaz Farmy: Už viem, čo spravím s peniazmi

Aby pochopil, že vyhral, musel sa najskôr vyspať

Šimon a Miro - dvaja tohtoroční víťazi Farmy
Šimon a Miro - dvaja tohtoroční víťazi Farmy Foto: TV Markíza

Víťazom deviatej série Farmy sa stal Šimon Néma, ktorý vo finále triumfoval nad Miškou Kiripolskou 3:1. Mladého kvetinára nakopla k mohutnému finišu aj podpora divákov, keď v esemeskovom hlasovaní jasne dominoval.

Šimon si ešte dlho po poslednej otázke z almanachu, ktorá rozhodla o jeho víťazstve, nedokázal poriadne uvedomiť, čo sa mu vlastne podarilo: "Neskutočne ďakujem za takúto príležitosť. Musím sa na to asi vyspať, aby som to celé trošku pochopil. Nejde len o tie peniaze, ale je to aj neskutočná možnosť do života!"

 

Okrem titulu kráľa Farmy si Šimon výrazne vylepší aj bankové konto. Ako použije 75 000 eur, má už premyslené: "Mám ich kde použiť. Podnikám, zobral som si úver a tiež sme mali nejaké problémy v rodine. Takže peniažky sa určite zídu."

 

Šimononova klasická hláška "beriem to športovo" po finále dokonale vystihla jeho súperku. Miška bola prvá, ktorá ho vyobjímala a zablahoželala mu k víťazstvu: "Nešla som do toho s tým, že musím vyhrať. Túžba zvíťaziť tam síce bola, ale držala som sa toho, že treba dopriať aj druhým. Šimon vyhral zaslúžene a od srdca mu to želám."

Ak ste si nestihli finále 9. série Farmy, pozrite si ho tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?